کد خبر: ۶۵۶۲۹۲۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
مدیرکل راهداری استان همدان مطرح کرد؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از لکه گیری 24 هزارو 505 کیلومتر از راه های استان خبر داد.

لکه گیری بیش از 24 هزار متر مربع از راه های آسفالته استان همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمد رودباری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با تشریح عملکرد حوزه معاونت راهداری این استان در دو ماه ابتدای سال جاری اظهار داشت: این اقدام به منظور افزایش کیفیت رویه آسفالت و ایجاد مسیر مطمئن‌تر برای تردد وسائط نقلیه در محورهای شریانی، اصلی و فرعی و محورهای روستایی استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه لکه گیری آسفالت از جمله اقدامات اجرایی این اداره کل در تمامی فصول است، یادآور شد: این اقدام به منظور حفظ و نگهداری راه‌های ارتباطی استان در جهت بالا بردن ایمنی و نگهداری از راه‌های حوزه استحفاظی انجام می شود.

مدیرکل راهداری استان همدان، شانه سازی راه های آسفالته استان را از دیگر اقدامات عنوان و خاطرنشان کرد: در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری 727 کیلومتر از راه های استان شانه سازی شدند.

محمد رودباری ادامه داد: همچنین در راستای نگهداری و ایمنی راه ها، در این مدت 105 کیلومتر از آسفالت سطح راه های استان همدان روکش شدند.

رودباری ابراز داشت: پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به طول 968 کیلومتر، پاکسازی شانه و حریم راه ها از نخاله و زباله به میزان هزارو 165 کیلومتر، رگلاژ راههای شنی به طول 179 کیلومتر و رگلاژ و تسطیح شانه راه های آسفالته به طول هزارو 83 کیلومتر از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.

این مسئول در ادامه تنقیه و لایروبی پل ها، زه کشی و دریواسیون پل ها، تعمیر، مرمت و نگهداری پل های کوچک و بزرگ، احداث و تعویض پل ها، موج تراشی سطوح آسفالته، آسفالت رگلاژی، اصلاح پیچ های خطرناک و تقاطع ها و احداث دور برگردان و پارکینگ را از دیگر اقدامات اجرایی معاونت راهداری در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی، ایمنی و حریم راه ها عنوان کرد.

انتهای پیام/ د

راه های آسفالته همدان لکه گیری شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر