کد خبر: ۶۵۶۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
شکست‌های دومینوار تروریست‌ها؛

عناصر تروریستی برای چندمین بار متوالی مواضع نیرو‌های دفاع مردمی را در شهرک‌های محاصره شده الفوعه و کفریا در شمال شرق استان ادلب هدف قرار دادند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛  عناصر تروریستی «هیات تحریر الشام، تجمع سرایا داریا و کتیبه التوحید و الجهاد» برای چندمین بار متوالی مواضع نیرو‌های دفاع مردمی را در شهرک‌های محاصره شده الفوعه و کفریا در شمال شرق استان ادلب هدف قرار دادند.

یک منبع میدانی  به حملات شدید تروریست‌ها در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: تروریست‌ها از حومه مزارع «بروما» عملیات گسترده‌ای را در چند مرحله علیه نیرو‌های دفاع مردمی در غرب شهرک الفوعه انجام دادند.

این منبع میدانی با بیان این که تروریست‌ها درصدد بودند ایستگاه‌های دفاعی را در این محور به اشغال دربیاورند، افزود: نیرو‌های دفاع مردمی که در حالت آماده باش قرار داشتند به سرعت تحرکات تروریست‌ها را در این محور رصد کردند.

 نیرو‌های دفاع مردمی پس از چند ساعت درگیری سنگین در چند مرحله موفق به دفع حملات شدند؛ در جریان درگیری‌ها ۱۵ تن از عناصر تروریستی کشته و زخمی شدند.

به گفته منابع میدانی، فشار به جبهه مقاومت و ارتش سوریه برای توقف عملیات در جنوب (استان درعا) یکی از دلایل اصلی حملات متوالی و پشت سرهم گروه‌های تروریستی به شهرک‌های محاصره شده الفوعه و کفریا است.

از سویی دیگر، گروه‌های تروریستی در سه ماه گذشته در استان دمشق شکست‌های سنگینی را متحمل و محبور به تخلیه پایتخت شدند و درصدد هستند با حمله به شهرک‌های الفوعه و کفریا انتقام خود را از نیرو‌های جبهه مقاومت بگیرند.

براساس اطلاعات به دست آمده، صد‌ها تن از این تروریست‌ها به حومه شمال شرق استان ادلب آمدند و در عملیات‌های چند روز گذشته علیه شهرک‌های محاصره شده شرکت کردند و به هر شکل ممکن درصدد جبران شکست‌ها در غوطه شرقی دمشق هستند.

جنگنده‌های سوری برای دومین روز متوالی مواضع تروریست‌ها را در حومه شهرک‌های محاصره شده هدف قرار دادند تا از شدت حملات آنان کاسته شود؛ در این حملات خسارت‌های زیادی به تروریست‌ها وارد آمد.

منبع:میزان

انتهای پیام/

شکست‌های دومینوار تروریست‌ها در پشت دروازه‌های شهرک‌های الفوعه و کفریا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر