کد خبر: ۶۵۸۲۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳

سونی در حال تحقیق روی فروش محصولات خود در خاورمیانه، آفریقا و ترکیه است و شاید تجارت خود را در برخی از این موقعیت‌ها کاهش دهد.

احتمال کم کردن فروش سونی در بازارهای جهانیبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بر کسی پوشیده نیست که شرکت سونی در بخش فروش گوشی‌های هوشمند خود مدتی است با مشکل مواجه شده است. بعد از تغییر مدیرعامل داخلی این شرکت، به نظر می‌رسد قدم‌های کارآمدتری در راستای ارزیابی شعبه موبایل این شرکت برداشته شده است تا سرعت پیشرفت فروش گوشی‌های سونی هم مانند صنعت دوربین و بازی‌سازی این شرکت برسد.

چند روز پیش خبرهای تحقیقات داخلی این شرکت از شعبه‌های آفریقا، ترکیه و خاورمیانه توسط ایوان بلس فاش شده بود. چون این خبر با پیش‌بینی بسته شدن چند مغازه در سه بازار برای سونی در ماه اکتبر همراه بود، بسیاری از افراد این خبر فاش شده را جدی نگرفتند. هرچند در خبرهای جدید به نظر می‌رسد که شرکت سونی قصد دارد تحقیقات داخلی خود را به طور جدی آغاز کند.

در بیانیه‌ای که سونی صادر کرده، آمده است: به عنوان اقدام‌های پیشبردی ما در راستای بیشتر کردن سود فروش گوشی‌های سونی، در صدد نظارت دقیق موقعیت این بازارها و مرور تجارت خود در بازارهای آفریقا، خاورمیانه و ترکیه هستیم.

هرچند نمی‌توان حدس دقیقی از اقدام‌های شرکت سونی در این بازارها زد اما قابل توجه است که فروش گوشی‌های چینی در این بازارها در دو سال اخیر به سرعت افزایش یافته است و سونی با نظارت بازارهای یاد شده قصد دارد در این رقابت برنده باشد. احتمال دارد تعدادمحدودی از نمایندگی‌های این بازارها تعطیل و میزان فروش گوشی‌های سونی برای مدتی کاهش داده شود.

انتهای پیام/

نظارت دقیق سونی روی بازاهای آفریقا، خاورمیانه و ترکیه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر