کد خبر: ۶۵۸۳۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد؛

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: از قانون بخشودگی جرائم بیمه‌‌ای کارفرمایان خوش حساب استقبال خوبی شده است.

استقبال کارفرمایان بیش از ۵۰ هزار کارگاه از طرح بخشودگی جرائم بیمه ایبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان کرمان در جمع خبرنگاران با اشاره به کارگاه‌های مشمول بخشودگی اظهار داشت: ٥٠ هزار کارگاه در سطح کشور مشمول بخشودگی جرائم بیمه شده‎اند.

وی با اشاره به اینکه پنج هزار کارگاه در استان کرمان مشمول بخشودگی جرائم بیمه ای شده‌اند؛ افزود: از قانون بخشودگی جرائم بیمه‌‌ای کارفرمایان خوش حساب در سطح کشور استقبال خوبی شده است.

نوربخش یادآورشد: این قانون مزیت خوبی را در اختیار کارفرمایان قرار داده است تا بتوانند بدهی‌های خود را پرداخت کنند و بار هزینه‌های مالی خود را پایین بیاورند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان یکی از اقداماتی است که در سال جاری سازمان تامین اجتماعی برای حمایت از تولید به ویژه تولید داخلی انجام داده است.

 نوربخش با اشاره به نتیجه اجرای چنین طرح‌هایی در اشتغال پایدار و بهبود کسب و کار در کشور؛ خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی اقدامات موثری از جمله بخشودگی جرائم، مشوق های اشتغال ، به کارگیری نیروهای تحصیل کرده و بازرسی یک ساله از دفاتر قانونی انجام داده است که مجموع این اقدامات سبب ثبات شغلی و ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر