کد خبر: ۶۵۸۶۰۱۸
گروه : ورزشی
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
جام جهانی ۲۰۱۸؛

با پایان یافتن دیدار تیم‌های انگلیس و کلمبیا در آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه ۸تیم نهایی این دوره از رقابت‌ها مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با پایان یافتن بازی تیم های انگلیس و کلمبیا در آخرین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ ،  ۸ تیم راه یافته به این مرحله از جام جهانی مشخص شده اند .البته باید اشاره کرد که این دوره از جام جهانی توام با شگفتی بود و بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال نتوانستند در این مرحله دوام بیاورند و از دور مسابقات کنار رفتند.برای مثال بازیکنانی همچون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از ناکامان بزرگ این دوره از جام جهانی بودند و در ادامه اما تیم قهرمان دور گذشته جام جهانی ،یعنی تیم ملی آلمان نیز در همان مرحله گروهی از دور مسابقات  حذف شد.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

صعود فرانسه جوان و حذف آرژانتین در حضور دیگو آرماندو مارادونا

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

در اولین دیدار  تیم  های قدرتمند جام جهانی روسیه ،یعنی دو تیم  فرانسه و آرژانتین در مقابل یکدیگر قرار گرفتند تا یکی از آن ها راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی شود.قضاوت این دیدار را علیرضا فغانی به همراه 2 دستیار ایرانی دیگر او بر عهده داشتند و توانستند با توانایی بالای خود رقابت جذابی را برای چندین میلیون بیننده در سراسر جهان به نمایش بگذارند.گل اول این دیدار را آنتوان گریزمان در نیمه  اول دیدار به ثمر رساند و در پایان نیمه اول اما آنخل دیماریا بازیکن تیم ملی آرژانتین توانست با شوت خوب خود نیمه ابتدایی این دیدار را به تساوی دو تیم کشاند.
بازیکنان تیم ملی آرژانتین در نیمه دوم توانستند از کیفیت و توانایی بالای لیونل مسی استفاده کنند و گل دوم خود را به ثمر برسانند ، اما به دنبال این گل بازیکنان تیم ملی فرانسه حملات زیبا و پاسکاری های متعدد خود را آغاز کردند تا در این دیدار کیلیان ام باپه ، بازیکن 19 ساله و یکی از جوان ترین بازیکنان جام جهانی بتواند ، تیم خود را پیش انداخته  و در ادامه بازیکن برتر میدان شود و فرانسه را به دور یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه برساند.

لحظه خداحافظی رونالدو با جام جهانی همزمان با درخشش ادیسون کاوانی 

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

دیدار دوم روز اول رقابت های جام جهانی روسیه 2018 در مرحله یک هشتم نهایی با درخشش ادیسون کاوانی همراه بود و این بازیکن توانست با 2 گل خود در دقایق 7  و 62 کار تیم ملی پرتغال و ستاره جهان  فوتبال ،کریستیانو رونالدو را یکسره کند و آن ها را به خانه هایشان بفرستد و در این میان تک گل په په برای پرتغالی ها بی ثمر بود.

حذف قهرمان جام جهانی 2010 برابر میزبان، لحظه ای که جهان به تعجب فرو رفت

تیم ملی فوتبال  روسیه در دیدار  مرحله یک هشتم نهایی این دوره از جام جهانی توانست، تیم قهرمان سابق اروپا و قهرمان جام جهانی 2010 را شکست دهد و جهان را در تعجب فرو برند.به گفته بسیاری از رسانه ها، روسیه از همان روشی استفاده کرد که ایران برابر تیم ملی اسپانیا در مرحله گروهی استفاده کرده بود و روسیه ای ها همچنین توانستند از هم گسیختگی بازیکنان خط دفاعی تیم ملی اسپانیا استفاده کنند و در  ادامه این دیدار  و رسیدن به مرحله پنالتی و نهایی از جو حاکم بر ورزشگاه بهره ببرند و با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی تیم ملی فوتبال  اسپانیا را از پیش روی خود بردارند.

انگلیس اضافه شود////۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

کرواسی یکدست به یک چهارم نهایی جام جهانی روسیه رسید 

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

تیم ملی فوتبال کرواسی پس از آن که در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2018 توانست تیم ملی آرژانتین را با نتیجه ای خیره کننده شکست دهد ،اینبار رو در روی  تیم ملی فوتبال کرواسی قرار گرفت تا بازهم شگفتی آفریده این تیم را در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد.یکی از بهترین بازیکنان این دیدار دروازه بان تیم ملی دانمارک، اشمایکل بود که توانست بسیاری از ضربات سنگین بازیکنان تیم ملی کرواسی را در آغوش گرفته و نتیجه دیدار را به سود خود به پایان برساند تا در نهایت هر دو تیم در ضربات پنالتی رو در روی یکدیگر قرار گیرند.
در ضربات پنالتی اما اینبار بازیکنان تیم ملی دانمارک به بدشانسی بر خوردند و در آخرین ضربه این تیم سوباسیچ، دروازه بان تیم ملی کرواسی توانست ضربه شونه را دفع کرده و تیم ملی کرواسی را با شیوه ای دراماتیک به دور بعدی مسابقات بفرستد.

قطب فوتبال جهان باز هم به جمع 8 تیم برترجام جهانی رسید/نیمار در جام جهانی ماندنی شد

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

تیم ملی فوتبال برزیل در قالب دیدار های مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه  توانست حریف سر سخت خود، تیم ملی مکزیک را شکست داده و به دور بعد راه یابد در این دیدار نیمار جونیور ،بازیکن مطرح این تیم در این دیدار، حرکات بسیار ناشایستی را از خود به نمایش گذاشت و نتوانست آن گونه که باید غرور خود را حفظ کند و بیشتر به دنبال آن بود تا با فریب داور نتایج دیدار را به نفع خود تغییر دهد. برزیلی ها توانستند در دقایق 55 و 88 با گل های  نیمار جونیور و رابرت فریمینو، 2 گل به حریف خود بزنند و با این نتیجه در مرحله یک چهارم نهایی حضور یابند.

سامورایی ها توان مقابله با شیاطین اروپا را نداشتند/بلژیک همچنان روی نوار پیروزی

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

دیدار میان تیم های ملی فوتبال بلژیک و ژاپن را می توان یکی از بهترین دیدار های مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه دانست. زیرا تنها نماینده قاره آسیا ، یعنی تیم ملی ژاپن توانست در این بازی با استفاده از بازیکنان  سرعتی  خود 2 گل را به ثمر برساند و مقابل بلژیک که یکی از قوی ترین تیم های دنیا است ، پیروز میدان باشد .اما این پیروزی تا دقیقه 74 دوام نیاورد و به دنبال آن بازیکنان تیم ملی بلژیک توانستند 3 گل را تا پایان دیدار  به ثمر رسانده به دور بعدی جام جهانی روسیه راه یابند.

عقاب کوزو از شانه های بازیکنان سوئیس پر کشید/سوئد بدون زلاتان به یک چهارم نهایی جام جهانی2018 رسید

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

دیدار تیم های سوئد و  سوئیس از همان لحظات ابتدایی با حملات وایکینگ ها همراه بود و این بازیکنان توانستد با استفاده از انسجام و به دنبال آن قدرت و کیفیت بالای بدنی خود، تیم ملی سوئیس را با تک گل فارسبرگ از پیش رو برداشته ، تا پس از 60 سال بار دیگر بتوانند به شگفتی های خود در جام جهانی نزدیک شوند.

سه شیر ها به لطف داور و ضربات پنالتی در جام‌جهانی ماندنی شدند

۸ تیم نهایی جام جهانی روسیه مشخص شدند

تیم ملی فوتبال انگلیس موفق شد در آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی با عبور از سد کلمبیا به جمع 8 تیم برتر مسابقات راه یابد. شاگردان ساوت گیت در زمان قانونی مسابقه با حریف آمریکای جنوبی خود به تساوی 1-1 دست یافتند و پس از 120 دقیقه و در ضیافت های پنالتی پیروز میدان شدند تا طلسم ناکامی سه شیر ها در ضربات پنالتی شکسته شود. کلمبیایی ها که بازی بسیار خشنی را به نمایش گذاشتند در پایان ناموفق بودند و نتوانستند همانند دوره گذشته به جمع 8 تیم برتر راه یابند. 

بیشتر بخوانید:

انتهای پیام/ 
برای مشاهده آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ می‌توانید از موتور جستجوگر گوگل (google) استفاده کنید.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
فرانسه روسیه برزیل سوئد به مرحله بعد راه پیدا میکنند
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر