کد خبر: ۶۵۸۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۰
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر:

دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: مامور خاطی نیروی انتظامی این شهرستان که در تعقیب وگریز بسوی یک خودروی سواری تیراندازی کرده بود، پس از بررسی‌های لازم و صدور حکم قضایی بازداشت شد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، محسن گل محمدی دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر  اظهار داشت: ماموران انتظامی نیکشهر در ۲۴ ساعت گذشته در تعقیب و گریز بسوی یک خودروی سواری ۴۰۵ حامل چند لیتر سوخت (بنزین) شلیک کردند که خودرو واژگون شد.

گل محمدی  بیان کرد: این حادثه در شهر نیکشهر رخ داده و تیراندازی خودسرانه سبب واکنش مردم و به ویژه فعالان شبکه‌های اجتماعی و محافل عمومی شده است.

وی افزود: بازداشت این مامور خاطی از هرگونه تجمع مردمی برای پیگیری این مورد بصورت غیرقانونی جلوگیری شد و قدردانی مردم را در پی داشته است.

وی با اظهار تاسف از تیراندازی‌های بی مورد برخی ماموران بسوی خودرو‌های حامل مقدار کمی موادسوختی، خاطرنشان کرد: هیچ ماموری در نیکشهر حق تیراندازی بسوی خودرو‌های حامل سوخت ندارد.

دادستان عمومی وانقلاب نیکشهر گفت: برخورد‌های لازم با سارقان مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی انجام شده است و نیکشهر از نظر امینتی شرایط مطلوبی را دارد.

گل محمدی پیگیری مطالبات و مشکلات از مجاری قانونی را مورد تاکید قرار داد و از نیرو‌های انتظامی نیز خواست با رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از هرگونه حرکت غیرقانونی مسبب برخی ناامنی‌ها نشوند.

انتهای پیام/ع

مامور خاطی بازداشت شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر