کد خبر: ۶۵۸۶۱۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰

مدیر فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه غرب استان تهران: آموزش قصه‌های قرآنی به کودکان و نوجوانان یکی از برنامه‌های طرح نشاط معنوی است که همه ساله در تابستان در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

آموزش قصه های قرآنی به زبان انگلیسیحجت الاسلام محمد لباس دوخت مدیر فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه غرب استان تهران در مورد طرح نشاط معنوی در گفتگو با خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراز داشت: این طرح قرار است از شانزدهم تیرماه تا پایان مرداد ماه در غرب استان تهران در چهار امامزاده (امامزاده حسن، امامزاده معصوم، امامزاده عبدالله و بقعه شیخ عبدالله) برگزار شود.

وی ادامه داد: کلاس‌های طرح نشاط معنوی شامل موضوعات قرآنی دینی ورزشی و آموزشی برای تمام اقشار جامعه است؛ از کودک و نوجوان گرفته تا افراد بزرگسال و بالغ.

حجت الاسلام لباس دوخت همچنین در مورد آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان گفت: در طرح نشاط معنوی قصه های قرآنی به زبان انگلیسی ترجمه شده و به کودکان آموزش داده می‌شود؛ در واقع با این کار دو هدف آموزش زبان انگلیسی و بیان قصه های قرآن دنبال می‌شود.

وی همچنین در مورد تعداد شرکت کنندگان در این چهار امامزاده اظهار داشت: بانوان استقبال بیشتری از این طرح داشته اند و نزدیک به ۵۰۰ نفر در این کلاس ها ثبت نام کرده اند.البته تعداد آقایان نزدیک به چهار صد نفر است.

لباس دوخت همچنین در پایان به جوایز این طرح اشاره داشت و گفت: در انتهای این طرح آزمونی از شرکت کنندگان گرفته می شود و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ طرح نشاط معنوی در بسیاری از امامزادگان استان تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر