کد خبر: ۶۵۸۶۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان مطرح کرد؛

کچوئیان با اشاره به چگونگی برگزاری آزمون اصلح و تبعات شرکت نکردن در این ارزیابی برای مهارت آموزان زمان این آزمون را اعلام کرد.

اعلام زمان برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان سال ۹۵به گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا کچوئیان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با استناد به ردیف 6 بند «ج» مرتبط با شرایط اختصاصی استخدام درج شده در دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در آبان ماه سال 95 مبنی بر الزام در گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی و کسب موفقیت در آزمون جامع اظهار کرد: بر اساس ضوابط و هماهنگی های به عمل آمده با معاونت های آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، بخش کتبی آزمون اصلح مهارت آموزان ورودی سال 95 به طور هماهنگ و متمرکز 24 مرداد ماه سال جاری در سطح پردیس های دانشگاه فرهنگیان در 21 استان منتخب کشور برگزار خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، حداکثر امتیاز برای کسب گواهینامه صلاحیت حرفه ای معلمی را 1000 امتیاز دانست و تصریح کرد: بخش کتبی آزمون پیش رو در مرداد ماه دارای حداکثر 450 امتیاز، تدریس عملی 275 امتیاز و مولفه فرهنگی برابر با 275 امتیاز است.

وی کسب 65 درصدی هر یک از مولفه های سنجش را حد نصاب لازم برای دریافت گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی ذکر و تاکید کرد: بخش کتبی اصلح تنها اختصاص به مهارت آموزان ورودی سال 1395 دارد.

کچوئیان گفت: زمان و نحوه برگزاری آزمون ورودی سال 1396 نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

جزئیات برگزاری آزمون اصلح برای مهارت آموزان

این مقام مسئول، نحوه برگزاری آزمون را کتبی چهار گزینه ای با اعمال نمره منفی دانست وبیان کرد: ثبت نام مهارت آموزان به صورت اینترنتی و از طریق پورتال سازمان مرکزی امکان پذیر است.

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، شیوه برگزاری آزمون را متمرکز و هماهنگ در 21 استان منتخب ذکر کرد و گفت: طراحی، چاپ و ارسال سوال ها به صورت دسته بندی شده از جانب سازمان مرکزی صورت می گیرد.

کچوئیان گفت: به همه استان های کشور برای تکمیل ظرفیت پذیرش به تفکیک رشته و ارسال آن به معاونت نظارت تاکید شده است.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: دستورالعمل اجرایی و نحوه برگزاری آزمون متعاقبا به استان های مجری ارسال خواهد شد.

 معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت تاکید کرد: عدم شرکت مهارت آموزان در آزمون اصلح به منزله انصراف از استخدام در وزارت آموزش و پرورش بوده و دستگاه می تواند همه ضرر و زیان ناشی از صرف هزینه برای مهارت آموزان را مطالبه کند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر