کد خبر: ۶۵۸۷۱۰۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹

تریلرهای سنگ کش در اتوبان شهید اردستانی محور اصفهان به سمت فرودگاه حادثه آفریدند.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان:  دو حادثه تصادف تریلر های سنگ کش در اتوبان شهید اردستانی محور شرق به غرب در محدوده حصه در فاصله کمتر از ۱۰۰۰ متر از یکدیگر و در کمتر از ۶۰ دقیقه رخ داد.

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت:  بر اثر انحراف ناگهانی یک دستگاه تریلر سنگ کش در اتوبان شهید اردستانی متاسفانه به واژگونی و سپس برخورد با موانع وسط اتوبان و انحراف کشنده به سمت مخالف اتوبان منجر شد که در همین حین خودروی ۲۰۶  که کنترل خود را از دست داده بود با کشنده برخورد کرد.

محمد شریعتی افزود:  در اثر این برخورد باک تریلر سوراخ و موجب نشت گازوئیل برروی کف جاده شده بود و شرایط لغزندگی و نا ایمنی جهت خودروهای عبوری ایجاد کرده بود که خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی و با کشیدن نوار خطر به ایمن سازی محل اقدام شد.

وی ادامه داد: در کمتر از ۶۰ دقیقه بعد و تنها در فاصله حدود ۱۰۰۰ متر از یکدیگر و در همان مسیر اتوبان یک مورد برخورد تریلر سنگ کش دیگر با کمپرسی و محبوس شدن راننده به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد؛ اتوبان شهید دستجردی یکی از مسیرهای پر تردد محسوب می شود و در این گونه تصادفات به خودی خود ترافیک سنگینی ایجاد می شود و متاسفانه با ایستادن خودروهای عبوری جهت تماشا و حضور در صحنه حادثه ضمن افزودن بر حجم ترافیک می تواند موجب حادثه ثانویه شدیدتری شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان گفت:  در حادثه دوم خودروی کمپرسی بنز با اشراف بر ترافیک حاصل از تصادف اولیه درحال کاهش سرعت خود بوده که کشنده تریلر با بی احتیاطی و برخورد به کمپرسی تعادل خود را از دست می دهد و همچنین به دلیل مهار بندی غیر ایمن سنگ روی تریلر حرکت و وارد کابین راننده می شود.

شریعتی همچنین اظهار داشت: در این حادثه که راننده تریلر هم از قسمت جلو کابین، با برخورد به کمپرسی و هم از قسمت عقب کابین، با ورود سنگ به داخل کابین محبوس شده بود با حضور ناجیان آتش نشانی ضمن ایمن سازی محل و هدایت خودروهای عبوری با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی اقدام به آزادسازی راننده کردند که خوشبختانه بطور معجزه آسا راننده سالم نجات یافت و تحویل عوامل اورژانس شد.

وی ادامه داد: در این حادثه راننده تریلر نیز به بیمارستان انتقال داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان خاطر نشان کرد : با حضور کارشناسان راهور، علت حادثه در دست بررسی است.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر