کد خبر: ۶۵۸۷۵۷۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲

شورای اسلامی شهر قم در پیامی فرارسیدن 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به متصدیان مدیریت شهری کلان‌شهر قم تبريك گفت.

پیام تبریک شورای شهر قم به مناسبت روز شهرداری و دهیاریبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛شورای اسلامی شهر قم  فرارسیدن 14 تیرماه" روز شهرداری و دهیاری" را به متصدیان مدیریت شهری کلان‌شهر قم تبريك گفت.متن  پیام تبریک به این شرح زیر است: نام‌گذاری روزی به‌عنوان "شهرداری و دهياری" در تقویم کشور شاید در نگاه نخست تنها معطوف به نام‌گذاری بوده ولی در عمل روزی برای پاسداشت و قدردانی از زحماتی خالصانه، شبانه‌روزی و دلسوزانه دغدغه مندان مدیریت شهری و روستایی است.

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌عنوان نهادی تصمیم گیر و تصمیم‌ساز همواره به دنبال ارتقای سطح خدمت‌رسانی زندگی مردم و اثرگذاری در مسائل شهری، اجتماعی، عمرانی و فرهنگی بوده‌اند که در کنار همدلی و هم‌افزایی با مدیران استانی سبب ایجاد روحیه امید برای آحاد جامعه شده‌اند.

خادمین مردم در کلان‌شهر قم با عزمی جهادی در حال فعالیت بوده تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضا را مناسب زندگی و کارنمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به‌ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند.

شورای اسلامی شهر قم این روز فرخنده را به شهردار محترم کلان‌شهر قم و خانواده بزرگ شهرداری قم تبريك عرض نموده و در کنار آرزوی توفیق روزافزون خدمت در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی، ارتقای کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم بزرگوار شهر قم را از درگاه پروردگار متعال خواستاریم.

 با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز چهاردهم تیرماه 1391برای نخستین بار، تحت عنوان  روز شهرداری و دهیاری  در سالنامه رسمی کشور درج گردید .

انتهای پیام/ش

روز شهرداری و دهیاری در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر