کد خبر: ۶۵۸۷۶۰۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴

صغر سنی بازیکن فصل گذشته نساجی مازندران توسط ثبت احوال ثابت شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  در حالی که نساجی برای شروع فصل لیگ برتر در اردو به سر می‌برد شکایت پشت شکایت و اثبات یک ابهام وضعیت تیم تازه لیگ برتری شده مازندرانی را برزخی کرد.

باشگاه خونه به خونه بابل و چند باشگاه دیگر از باشگاه نساجی بخاطر استفاده از بازیکن صغر سنی در مسابقات لیگ یک و لیگ برتر امید‌های کشور، به فدراسیون فوتبال شکایت کردند و قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه نیز امروز با مهدی تاج جلسه داشته و تاج از حسن زاده خواسته تا یکشنبه هفته آینده به فدراسیون فوتبال بابت این موضوع مهلت دهد.

ماجرا از این قرار است که امیرحسین حسینی بازیکن فصل گذشته نساجی در بازی با خونه به خونه که در بابل برگزار شد، به میدان آمد و در اکثر بازی‌های لیگ یک امید‌های کشور نیز برای نساجی بازی کرد تا باشگاه خونه به خونه و چند باشگاه لیگ یک امید کشور بابت استفاده نساجی از بازیکن غیر مجاز به فدراسیون فوتبال شکایت کنند.

پیرو شکایت خونه به خونه و چند باشگاه لیگ یک امید‌های کشور، ثبت احوال پیگیر این ماجرا شده و در نامه‌ای که به اداره ورزش و جوانان مازندران ارسال کرده است، جعلی بودن مدارک امیرحسین حسینی را تائید کرد، اما نکته جالب این است که اداره ورزش و جوانان این نامه را به فدراسیون فوتبال نفرستاده تا تعیین تکلیف این موضوع هرچه سریعتر اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/آ

اثبات یک ابهام علیه نساجی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر