کد خبر: ۶۵۸۸۴۴۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
سرپرست استانداری کرمان؛

سرپرست استانداری کرمان براستفاده از حضور نخبگان ودانشگاهیان در حرکت در مسیرتوسعه تاکید کرد.

استفاده از نخبگان دانشگاهی برای توسعهبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان بنا به اعلام روابط عمومی استانداری کرمان؛محمدجواد فدائی در دیدار با شورای اجرایی انجمن‌های علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: با استفاده از حضور نخبگان دانشگاهی می‌توان بسیاری از مشکلات موجود در مسیر توسعه را از میان برداشت.

وی حضور در جمع دانشجویان و دانشگاهیان را نشاط آور دانست و ادامه داد: دانشگاهیان و دانشجویان خلاق و پرتلاش در حقیقت صاحبان علم، فکر و ایده هستند که با استفاده از نظرات آن‌ها می‌توان مشکلات بزرگی را برطرف کرد.

سرپرست استانداری کرمان گفت: ایجاد ارتباط هرچه بیشتر بین دانشگاهیان، جامعه و صنعت توسعه بهتر استان را محقق می‌کند و دانشگاه شهید باهنر کرمان می‌تواند در این حوزه پیشگام باشد.

وی بر بهره گیری از دانشگاه‌های سایر نقاط دنیا به منظور ارتباط بیشتر بین صنعت و دانشگاه تاکید کرد و ادامه داد: نخبگان دانشگاهی می‌توانند در بطن جامعه و در بین مردم نیز مسائل را مطرح کنند و بی شک این حضور و اطلاع رسانی با استقبال و همراهی گسترده مردم نیز همراه خواهد شد.

وی تاکید کرد: ایجاد ارتباطات بین المللی بین دانشگاه‌ها امری ضروری است و تاکنون نیز در این راستا اقداماتی انجام شده، اما این اقدامات باید به شکلی گسترده‌تر دنبال شود.

وی اظهار کرد: این آمادگی وجود دارد که از طرح‌های پژوهشی، پایان نامه‌ها و ایده‌های جدید برای رفع مشکلات جامعه استقبال کرده و این اقدامات را مورد حمایت قرار دهیم.

سرپرست استانداری کرمان در ادامه با رئیس و اساتید دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان نیز دیدار و بر توسعه ارتباط مراکز علمی و دانشگاهی با جامعه تاکید کرد.

انتهای پیام/ح

دیدار سرپرست استانداری کرمان با روسای دانشگاه باهنر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر