کد خبر: ۶۵۸۸۴۸۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
شهردار باغ‌بهادران:

شهردار باغ‌بهادران گفت:شناسایی و جذب سرمایه‌گذار در زمینه‌های گردشگری یکی از اولویت‌های اصلی شهرداری باغ‌بهادران در دستیابی به درآمدهای پایدار است.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،اردشیر محمدی به مناسبت روز شهرداری‌ها و در جمع خبرنگاران شهرستان لنجان اظهار کرد: شهرداری‌ها باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا شرایط مناسبی برای دستیابی به درآمدهای پایدار در منطقه حاصل شود.

وی با بیان این‌که بیش از 40 فرصت سرمایه‌گذاری در باغ بهادران شناسایی‌ شده است، خاطرنشان کرد: شناسایی و جذب سرمایه‌گذار در زمینه‌های گردشگری یکی از اولویت‌های اصلی شهرداری باغ‌بهادران در دستیابی به درآمدهای پایدار است.

شهردار باغ‌بهادران با تأکید بر این‌که طولانی شدن روند صدور مجوزها برای پروژه‌های باغ‌بهادران مانع بزرگی پیش روی شهرداری و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود، متذکر شد: استاندار اصفهان به جد تأکید داشت که بروکراسی بین ادارات کاهش یابد که اگر چنین روندی در بین نهادها حاصل شود شاهد ارتقای چشم‌گیری در بهبود وضعیت موجود خواهیم بود.

وی از آماده‌به‌کار بودن 10 فرصت سرمایه‌گذاری در بخش باغ‌بهادران خبر داد و تشریح کرد: شهرداری و سرمایه‌گذاران آمادگی لازم برای ورود به فاز اجرایی پروژه‌ها را دارند و فقط معطل صدور مجوز نهادهای ذی‌ربط در استان هستند.

محمدی با بیان این‌که باغ بهادران به خاطر موقعیت ویژه‌ خود می‌تواند در عرصه اشتغال‌زایی در منطقه سرآمد باشد، ابراز کرد: در فاز اول تنها پنج پروژه اشاره‌شده بالغ‌ بر هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌ شده است که همین امر به‌ خودی‌ خود تأثیر شگرفی در رونق اقتصادی در منطقه خواهد داشت.

وی همکاری بین دستگاهی در منطقه را یک اصل اجتناب‌ناپذیر برای پیشبرد اهداف بلندمدت سازمانی دانست و افزود: وظیفه ما فراهم آوردن فرصت حضور سرمایه‌گذار در منطقه است و در مرحله بعد این نهادهای ذی‌ربط هستند که باید با تسهیل در روند صدور مجوزها به کمک حل بحران بیکاری و رونق اقتصادی در شهرستان بیایند.

شهردار باغ‌بهادران با اشاره به نقش مؤثر اداره میراث فرهنگی و گردشگری یادآور شد: با توجه به موقعیت جغرافیایی باغ‌بهادران انتظار داریم تا این نهاد به کمک پیشبرد طرح‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری تعیین‌شده بیاید.

وی در ادامه با اشاره سالروز گرامیداشت روز شهرداری‌ها و برنامه این مجموعه در این روز مطرح کرد: تجدید میثاق با شهدای شهر باغ‌بهادران، تکریم خانواده این شهدا و تجلیل از کارکنان مجموعه شهرداری این شهر تنها بخشی از برنامه‌ها در این روز بود.

محمدی با توجه به نقش مؤثر تمام نهادهای خدمت‌رسان به‌ ویژه شهرداری‌ها در جامعه متذکر شد: از تمام خدمت‌رسانان به مردم به خاطر صبر، تعامل و پشتکارشان در چشم‌اندازهای ترسیم‌شده در شهر باغ‌بهادران تشکر می‌شود.

 

انتهای پیام/م

 

نشست خبری شهردار باغ بهادران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر