کد خبر: ۶۵۸۸۵۵۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷

امام جمعه اصفهان گفت: همه تهدید ها و دشمنی های معاندین به منظور ایجاد شکاف بین مردم و نظام صورت می گیرد بنابراین نباید خود آب به آسیاب دشمن بریزیم و با افزایش خدمت رسانی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد در جریان مراسم نکوداشت شهرداری های استان اصفهان که به میزبانی سازمان همیاری شهرداری های استان شامگاه دیروز برگزار شد، اظهار کرد: صورت ظاهر یک کشور در دستان پر توان شهرداری ها و دهیاری هاست بنابراین هر چه زیبا تر باشد، نمایش پرنشاط تری برای مخاطبان خود از محیط دارد.

وی ادامه داد: بودجه کل کشور و همچنین شهرداری ها کم است پس باید با تمرکز بر اولویت ها فعالیت های نیمه کاره قبلی را به پایان رساند چراکه بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب می بایست برنامه های خود را مبتنی بر ضرورت ها پیش برده و از هزینه های زائد و غیر ضرور جلوگیری کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به لزوم حفظ منابع مالی در شرایط جاری توضیح داد: در ادارات نیز باید خرج های غیر ضروری را حذف و از نیل به تشریفات پرهیز کنیم و با صرفه جویی در مصرف منابع، مصارف اضافی را از دستور کار خارج سازیم چرا که زیاده روی در مصرف منابع در شرایطی که با محدودیت روبرو هستیم به نوعی خیانت محسوب می گردد.

وی در جریان این نشست که به میزبانی سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان برگزار شد، تشریح کرد: فضای سبز باعث نشاط عموم مردم می شود و باعث ایجاد صورتی زیبا از شهر است اما نباید از ماهیت معنوی شهر غافل شویم چرا که وظیفه ما این است که همواره در جهت اسلامی سازی شهر ها هرچه بیشتر گام برداشته و عناصر غیر اسلامی را از صحنه شهر حذف کنیم.

امام جمعه اصفهان با اشاره به لزوم خدمت رسانی به مردم توضیح داد: همه تهدید ها و دشمنی های معاندین به منظور ایجاد شکاف بین مردم و نظام صورت می گیرد بنابراین نباید خود آب به آسیاب دشمن بریزیم و با افزایش خدمت رسانی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم؛ همراهی مسئولان با مردم در زمینه های مالی و مشخصا تقسیط دیون مالی مردم به دستگاه ها از مصادیق خدمت رسانی و کمک به توده های مردم است.

وی در پایان گفت: در مقطعی که قرار داریم صرفا با همراهی مردم و با خدمت رسانی به مردم می توانیم چنانکه در جنگ نظامی پیروز شدیم در جنگ اقتصادی و روانی نیز پیروز باشیم.

 

انتهای پیام/ 

صحبت های امام جمعه اصفهان درباره خدمت رسانی به مردم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر