کد خبر: ۶۵۸۹۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی ضمن تأکید بر لزوم تغییر نگرش در حوزه حمل و نقلی در استان و کشور گفت: در حال حاضر ما در این راستا گام بر میداریم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی:به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،محمدرضا اخوان عبداللهیان در نشست شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: جلساتی را با حوزه‌های مختلف راه آهن، فرودگاه، حمل و نقل، پلیس راهور و ... برگزار کرده ایم تا از ظرفیت موجود استفاده کرده و مباحث تخصصی را به دقت بررسی نماییم.

اخوان عبدللهیان افزود: همچنین در جلسه اخیر این شورا کمیته‌های تخصصی ذیل کارگروه در بستر اهداف ابلاغی که شامل توسعه پایدار، شهر خلاق، شهر هوشمند، آینده پژوهی و ... بوده را تشکیل داده ایم تا فعالیت‌های تخصصی در قالب کارگروه‌ها و در چارچوب انجام شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در ادامه این جلسه بر لزوم افزایش هماهنگی و اعتماد در معاونت‌های بالادستی و در حوزه وزارت تاکید و عنوان کرد: تلاش ما انتقال نگرش انسجامی در حوزه رویکرد‌های اتخاذی در استان بوده است.

وی افزود: در حال حاضر ما تنها از طرح جامع و تفصیلی تبعیت می‌کنیم و این موضوع در حوزه تئوری کار را سخت کرده و زمانی که صحبت از توسعه پایدار و شهر هوشمند است نیاز به انعطاف بیشتری احساس می‌شود.

اخوان عبداللهیان خاطرنشان کرد: مسیر حرکت ما در استان به سمت توسعه حمل و نقل ریلی و جاده‌ای و همچنین افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی است و همواره به سمت این تغییر نگرش در حرکت بوده ایم.
 
انتهای پام//ف.ح
 

برگزاری نشست شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی خراسان رضوی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر