کد خبر: ۶۵۸۹۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی؛

رهبر در حکمی حیدری نوری رئیس دانشگاه ساوه را عزل و رئیس جدیدی را برای این دانشگاه منصوب کرد.

رئیس جدید دانشگاه ساوه منصوب شد/ ماجرای عزل « حیدری نوری» چه بود؟به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی جواد نیکوکار را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه منصوب کرد.در حکم فرهاد رهبر آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر جواد نیکوکار

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

رهبر همچنین طی نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های رضا حیدری نوری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه قدردانی کرد.

حواشی عزل رئیس سابق دانشگاه آزاد ساوه

هفته گذشته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در نشست خبری اقدام به انتشار و نصب بنرهایی با تصاویر علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه و فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد کرده بود که این رفتار مورد اعتراض و ناراحتی تشکل های دانشجویی و افراد دغدغه مند شده بود.

رضا همدانچی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در توئیتی اعلام کرد که با توجه به این شرایط رئیس این واحد دانشگاهی تغییر کرده است  و همواره فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد تاکید کرده بود که با هرگونه تملق و چاپلوسی در دانشگاه برخورد می کند.

رئیس جدید دانشگاه ساوه منصوب شد/ ماجرای عزل « حیدری نوری» چه بود؟

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر