کد خبر: ۶۵۸۹۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸

مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه به همراه مدیرکل دامپزشکی با حضور در ارتفاعات کوه 'امروله' شهرستان صحنه از نحوه خدمت رسانی دامپزشکی به عشایر دیدن کردند.

محمد علمداری مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمانشاه  گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه با اشاره به نقش مهم و موثر عشایر در تولید گوشت و فرآورده های خام دامی از تلاش های این قشر قدردانی کرد.
وی همچنین به تلاش ها و زحمات مجموعه دامپزشکی در صیانت از جمعیت دامی استان نیز اشاره کرد و افزود: دامپزشکی در این راستا رسالت مهم و خطیری بر عهده دارد و و با توجه به خدمت رسانی مطلوب ما قدردان این زحمات و تلاش ها هستیم.
این مقام مسئول با اشاره به ماهیت کار دامپزشکی افزود: دامپزشکی با واکسیناسیون و سایر اقدامات بهداشتی خود در تمام شرایط آب و هوایی و جغرافیایی سلامت و امنیت غذایی را تامین می کند.
پرور مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت : تأمین سلامت و بهداشت دام از طریق اجرای برنامه های هدفمند پیشگیری و مبارزه با بیماری های دامی براساس سیاست های ابلاغی سازمان دامپزشکی کشور یکی از مهمترین اهداف این اداره کل است.
وی با اشاره به مرزی بودن کرمانشاه، این استان را دائما در معرض تهدید ورود انواع بیماری های دامی و مشترک دانست و افزود: دامپزشکی در راستای تحقق اهداف و برنامه های خود نیازمند تجهیزات، امکانات، نیروی انسانی و اعتبارات مورد نیاز است که در این حوزه ها نیاز به مساعدت بیشتر داریم.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

تأمین سلامت و بهداشت دام از طریق اجرای برنامه های هدفمند

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر