کد خبر: ۶۵۸۹۷۴۴
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: چهار هزار و ۸۷۰ مصدوم حوادث ترافیکی در اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان و مراکز تابعه معاینه شدند .

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علی سلیمان پور  اظهار داشت: تعداد اجساد معاینه شده در پزشکی قانونی استان اصفهان در دو ماهه اول سال جاری ۵۶۴ نفر بوده است که تعداد ۱۲۷ نفر آنها زن و ۴۳۷ نفر مرد، شناسایی شده اند.

وی بیشترین فوتی ها به تفکیک حوادث را حوادث ناشی از تصادفات اعلام کرد و گفت: تعداد جانباختگان در تصادفات درون شهری ۵۸ نفر و در تصادفات برون شهری ۸۵ نفر و در تصادفات جاده روستایی دو نفر بوده که با توجه به کاهش آمار نسبت به سال گذشته، بیشترین فوتی ها را نسبت به حوادث دیگر داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان ادامه داد: همچنین در این مدت چهار هزار و ۸۷۰ مصدوم حوادث ترافیکی در اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان و مراکز تابعه معاینه شدند که از این تعداد یک هزار و ۵۲۳ نفر زن و سه هزار و ۳۴۷ نفر مرد هستند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۳.۳ درصد افزایش داشته است.

وی در ادامه در ارتباط با آمار جانباختگان دیگر حوادث افزود: در دو ماهه سال ۹۷، تعداد جانباختگان از طریق گاز گرفتگی دو نفر بوده که نسبت به ۹ نفر سال گذشته، این تعداد کاهش یافته است و تعداد فوتی ها در برق گرفتگی با سه نفر و سوختگی با ۲۷ نفر نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز کاهش یافته است.

سلیمان پور آمار فوت شدگان ناشی از غرق شدگی را شش نفر اعلام کرد و گفت: در سال گذشته تعداد فوتی های غرق شدگی به ۹ نفر می رسید که امسال با توجه به آمار با کاهش رو به رو بوده ایم.

وی در پایان افزود: امسال این شش نفر که همگی مرد بودند در استخرهای کشاورزی باغ ها جان خود را از دست داده اند.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر