کد خبر: ۶۵۹۴۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲

رئیس آموزش و پرورش رشتخوار گفت:سرمایه گذاری بیش از ۲۰ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در سطح استان کم نظیر است و شهرستان رشتخوار را در جایگاه ویژه‌ای قرارداده است.

سرمایه گذاری بیش از ۲۰ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در رشتخواربه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، محمد قاسم پور در جمع دهیاران بخش جنگل شهرستان رشتخوار افزود: یکی از بزرگترین پروژه‌های آموزشی و پرورشی شهرستان در شهر جنگل در حال ساخت می‌باشد که به همت خیر بومی و مشارکت دولت شروع شده است.

وی ادامه داد: در برخی از روستا‌ها بدلیل تعداد کم دانش آموز، احداث واحد آموزشی به مصلحت و بصرفه نیست و تحمیل هزینه محسوب می‌شود، به همین جهت طرح روستا مرکزی برای سرویس دهی به دانش آموزان روستا‌های پراکنده را اجرا خواهیم کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار بر تشکیل کمیته‌های مشارکت در تمام مدارس شهرستان تأکید کرد و گفت: آموزش و پرورش به عنوان اجتماعی‌ترین نهاد، باید به دغدغه اجتماعی تبدیل شود.

قاسم پور افزود:کمک به افزایش پوشش تحصیلی و جلوگیری از ترک تحصیل از جمله مهمترین امور دانش اموزان است و نقش دهیاران و شهرداران را در این خصوص تاثیرگذار است.

وی گفت:حرکت به سمت امور فرهنگی و بویژه آگاهی بخشی، مهارت آموزی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله طرح‌های اولویت دار است و خواستار اختصاص ویژه اعتبارات بخش فرهنگی توسط دهیاران و شهرداران به مدارس هستیم.

انتهای پیام//ز. ج


بزرگترین واحد آموزشی خیر ساز شهرستان رشتخوار در بخش جنگل ساخته می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر