کد خبر: ۶۵۹۴۶۰۴
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴

رئیس هیئت فوتبال جم گفت: با توجه به آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در اوایل مرداد ماه، نواقصات ورزشگاه تختی جم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر رفع می‌شود.

رفع نواقصات موجود ورزشگاه تختی برای برگزای مسابقات لیگ برتربه گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  محمد اسدی در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی جم در گفتگو با خبرنگار تسنیم در جم با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشگاه تختی جم اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در اوایل مرداد ماه، وضعیت ورزشگاه تختی جم با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولان پالایشگاه فجر جم بررسی شد.

رئیس هیئت فوتبال جم از رفع نواقصات موجود ورزشگاه تختی برای برگزای مسابقات لیگ برتر خبر داد و افزود: در این بازدید پس از مشاهده و بررسی نواقصات موجود، مقرر شد پالایشگاه فجر جم به عنوان مجری طرح، مشکلات موجود را رفع کند.

اسدی گفت: ورودی‌های ورزشگاه، اسکوربرد، جایگاه خبرنگاران، سیستم صوت، جایگاه بلیط فروشی و دیگر موارد از جمله نواقصاتی است که نیاز است تا آغاز مسابقات لیگ برطرف شود.

وی خاطر نشان کرد: با رفع نواقصات موجود و با توجه به چمن مطلوب ساخت رختکن‌های جدید و بهبود نورافکن‌های ورزشگاه در فصل قبل، به استاندار‌های لازم بیشتر نزدیک می‌شویم و‌جم میزبان شایستهتری برای تیم‌ها‌ست.

انتهای پیام/م

نواقص ورزشگاه تختی جم برای مسابقات لیگ برتر برطرف می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر