کد خبر: ۶۵۹۵۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷

  عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه ، با اشاره به قطعی‌ مکرر برق که در کرمانشاه رخ می‌دهدگفت: این قطعی‌ها باعث ضرر زیاد بازاریان شده است.  

پیامدهای قطعی مکرر برق در بازار کرمانشاهبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛  حسین بیات   عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه  از رایزنی با فرمانداری برای کاهش ساعت قطع برق بازار کرمانشاه خبر داد و گفت: اکثر بازاریان کرکره‌های برقی دارند،وقتی برق قطع است مغازه‌داران حتی نمی‌توانند مغازه‌های خود را باز کنند.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه تاریکی داخل مغازه‌ها را از دیگر مشکلات قطعی برق برای بازاریان دانست و عنوان کرد: در شرایط عادی به دلیل رکود بازار مغازه‌های کرمانشاه مشتری چندانی ندارند و وقتی هم که برق قطع باشد، کسی وارد مغازه‌های تاریک نمی‌شود.

بیات از گرمای شدید داخل مغازه‌ها در هنگام قطعی برق هم یاد کرد و افزود: مغازه‌هایی که مواد غذایی فاسد شدنی عرضه می‌کنند ضرر زیادی دیده اند و بسیاری از اجناس آنها خراب شده، زیرا یخچال‌ها در این شرایط از کار می‌افتد.

بیات یادآوری کرد: مگر بازار کرمانشاه چقدر در روز فروش دارد که چند ساعت در روز هم به دلیل قطع برق به حالت تعطیل باشد.

وی از رایزنی با فرمانداری برای حل این مشکل خبر داد و افزود: درخواست کردیم هم ساعت قطع برق برای مناطقی که تجمع مغازه‌ها و بازار را داریم کاهش یابد و هم قطعی در ساعتی رخ دهد که اثر کمتری بر بازار داشته باشد.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه تاکید کرد: با پیگیری‌های فرمانداری میزان کاهش برق برای بازار کرمانشاه کاهش یافته، اما به طور کامل حل نشده است.

بیات افزود: از طرف دیگر با بازاریان هم مذاکره داشتیم که میزان مصرف برق را کم کنند، از لامپ‌های کم مصرف و با تعداد کم استفاده کنند، وقتی که در مغازه نیستند برق‌ها را خاموش کنند، دمای سیستم سرمایشی را روی دمای متعادل تنظیم کنند.


انتهای پیام/ز

خراب شدن اجناس مغازه دارها بر اثر قطعی برق

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر