کد خبر: ۶۵۹۵۲۵۳
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت:پروژه گندله سه چاهون بافق با پیشرفت کنونی ۵۵ درصدی تا پایان سال جاری تکمیل می‌شود.

عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد گفت:پیشرفت کنونی سایت گندله سه چاهون بافق ۵۵ درصد است که با نصب قطعات وارد شده روی سازه این پروژه تا پایان سال جاری تکمیل و اوایل سال آینده راه اندازی می‌شود.

عسکری تعداد افراد مشغول بکار در این مجموعه را ۶۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: تکمیل این مجموعه ارزش افزوده‌ای برای شهرستان دارد و سیاست مجموعه شرکت سنگ آهن و صندوق فولاد بحث توسعه معادن موثر در بحث اشتغال و سرمایه گذاری را دنبال می‌کند.

وی اظهار داشت: امروز بیشترین درآمد در صنعت جدای از بحث تولید، گندله سازی و آهن اسفنجی است و سیاست ما خواهان هزینه شدن ارزش افزوده در خود بافق است که این خود باعث ایجاد اشتغال در شهرستان می‌شود.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تصریح کرد: امروز ۸۶هزار بازنشسته مستقل در کشور است که تا پایان سال ۱۴۱۰حدود ۱۱۰هزار نفر می‌شوند که این تعداد بازنشسته با طرح‌های توسعه‌ای که در مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد راه اندازی می‌شود تامین حقوق را داشته باشند.

انتهای پیام/ ا

وجود86هزار بازنشسته مستقل در کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر