کد خبر: ۶۵۹۵۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت:تمام بازیکنان با تائید شفر جذب شدند. فقط یک بازیکن مد نظر او بود که نتوانستیم جذب کنیم.

توفیقی:حسینى حق فسخ ندارد /تمامى بازیکنان با نظر شفر جذب شدندبه  گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  پندار توفیقی درباره وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: طى هفته هاى گذشته نشستی را با شفر برگزار کردیم و این مربى برخى از بازيكنان را در پست هاى مختلف به ما اعلام كرد .به طور مثال شفر عنوان كرده بود در صورت جدايى ابراهيمى فلان بازيكن جذب شود .همچنين قرار بود شفر قبل از رفتن از ايران و از طريق ارتباط تصويرى در جريان همه أمور قرار بگيرد و همين موضوع هم انجام شد.

او ادامه داد :اين روزها در فضای مجازی به سادگی مى توان یک زحمت را به باد داد و یک چیز را بزرگ کرد و برعكس.در همين جا بايد اعلام كنم تمامى بازیکنانی که جذب شدند بدون شک با تاييد شفر بوده است .فقط یک بازیکن مد نظر او بود که باشگاهش رقم بسیار بالایی را در نظر گرفت و ما نتوانستیم آن را پرداخت کنیم چون به هر حال باشگاه بودجه مد نظرش را برای فصل آینده بهتر می‌داند.

معاون ورزشى باشگاه استقلال درباره وضعيت تیام و جباروف گفت: تیام تمامى مطالبات فصل گذشته خود را دريافت كرده و در مورد مطالبات سال بعد هم پول تامین شده است .با صحبت هاى انجام شده قرار است جپاروف یک سال ديگر قراردادش را با باشگاه تمدید کند و مبلغ مطالبات فصل گذشته این بازیکن هم تامین شده كه بايد پرداخت شود.

توفيقى در مورد مجيد حسینی و بحث حضور در باشگاه تركيه اى گفت: مجید حسینی از بازیکنان آکادمی باشگاه استقلال است و بدون شك این بازیکن برای جدایی نیاز به رضایتنامه باشگاه دارد و حق فسخ ندارد. به طور حتم حسينى براى اينكه ترانسفر شود باید رضایت باشگاه استقلال را بگیرد.کسانی که کار نقل و انتقالات را انجام دادند می‌دانند معنى رضایت باشگاه چیست.

توفيقى درباره ضبط شدن گذرنامه مجيد حسينى توضيح داد :اصلا متوجه نمى شوم گذرنامه یعنی چه! گرو یعنی چه؟بازیکنی که یک سال ديگر با باشگاه قرارداد دارد نمی تواند با باشگاهی وارد مذاکره شود.فقط بازیکنی 6 ماه از قراردادش باقی مانده باشد می‌تواند با تیم‌های دیگر مذاکره کند. بدون شک مجيد حسينى به كاروان تیم فوتبال استقلال در ترکیه اضافه مى شود.

توفيقى در پاسخ به اين سوال كه چرا گذرنامه مجید حسینی ضبط شده است بيان كرد :معنی این سوال را متوجه نمى شوم.زمانى كه بازیکنى تحت قرارداد يك باشگاهى بايد گذرنامه اى در اختیار باشگاه باشد.با توجه به آخرین صحبتی هايى که با افتخاری داشتم ،وى از حضور مجيد حسينى به زودى در اردوى تركيه خبر داد.


بیشتر بخوانید:

آبی پوشان پایتخت به دنبال روادید آلمان

استقلال و اولین بازى دوستانه در ترکیه


او درباره ممنوع الخروجى مربيان خارجى تيم قبل از سفر به اردوى تركيه افزود :مشکل خاصی وجود نداشت و مالیات تمام مربيان خارجى تيم پرداخت شده و اين نفرات همان روز بدون مشکل از فرودگاه خارج شدند.مسئولان اداره مالیات هم در صحبت هايى اعلام کردند که این نفرات ممنوع الخروج نیستند.

معاون ورزشى باشگاه استقلال توضيح داد :هیچ يك از بازیکنانی که به تازگى جذب استقلال شدند دیپورت نشده‌اند و شفر هم آنها را تائید کرده است و در همين راستا طى نامه‌ای به سازمان لیگ در نظر داريم که تیم ب استقلال را کنار تیم الف بسازیم .با اين وجود طى هماهنگى ها قرار شد بازيكنان جذب شده در تمرینات حاضر شوند و در صورتى سرمربى تيم آنها را خواست که بمانند در غیر اینصورت بازیکنان به تیم‌های دیگر بروند تا با تجربه تَر به تيم بازگردند.

او در مورد جدايى سام كن گفت : امید سامکن نيز مورد تائید شفر قرار گرفت اما سرمربى تيم اعلام كرد كه با توجه به بازگشت سید مجید حسینی و دیگر مدافعان بهتر است او به تیم دیگری برود.

معاون ورزشى باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که شاگردان شفر چه زمانی به تهران بر خواهند گشت گفت: اگر اشتباه نکنم روز 31 تير به تهران بر می‌گردند.

توفیقی درباره اینکه اگر استقلالى ها 31 تير بازگردند پس تكليف سوپرجام چه خواهد شد گفت:‌ طبق صحبتی که صورت گرفته شده تیم در این تاریخ به تهران بر می‌گردد.استقلال و پرسپولیس دو نماینده ایران در آسیا هستند و مطمئنا اين بازى بايد در زمانى برگزار شود كه همه از آن لذت ببرند.

انتهای پیام /

اظهارات توفیقی درباره وضعیت نقل و انتقالات استقلال

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر