کد خبر: ۶۵۹۶۶۸۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
نماینده مردم انار وشهربابک درمجلس؛

نماینده مردم انار وشهربابک درمجلس گفت: هرچند یک عده سودجو وضعیت را متشنج میکنند امابایستی به اعتراضات بحق مردم پاسخ داد .

به اعتراضات مردم پاسخ بحق بدهیمبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  انارکی محمدی نماینده مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار در جلسه شورای اداری انار با اشاره به اقدامات مجلس و بخصوص کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص مسائل اقتصادی و معیشت مردم  گفت: مردم مطالباتی دارند که قطعا بحق  بوده وباید پاسخی نزد مسئولان برای آن مطالبه باشد.

وی نیاز به سامانه تجارت و کنترل کالای وارداتی به کشور جهت کنترل قاچاق کالا را ضروری دانست و افزود: این در حالی است که کمتر از ۵ درصد از واردات کشور به شکل اتفاقی بمنظور قاچاق کالا بررسی می شود و تنها کمتر از ۲ درصد وصولی قاچاق را داشته ایم.

انارکی محمدی از دیگر مشکلات در بحث قاچاق کالا را عدم نظارت کافی بر وجوه ناشی از قاچاق کالا دانست.

مذاکره با مدیر عامل بانک کشاورزی بمنظور امهال و رسیدگی به وضعیت کشاورزان و برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان در کرمان و برنامه ریزی جهت برگزاری آن در شهرستان‌های استان از دیگر صحبت‌های نماینده  انار در این جلسه بود.

ظهرودی فرماندارانار نیز با عنوان اینکه مسئولیت یعنی تکریم و رسیدگی به امورات مردم، از عملکرد برخی مدیران به دلیل عدم پیگیری امورات ارباب رجوع گلایه نمود و افزود :مدیرانی که توانایی ندارند بایستی مسئولیت خود را به دیگران واگذار نمایند.

وی با اشاره به مسائل مربوط به اشتغال گفت: بایستی اشتغال و کارورزی در اولویت کار ادارات باشد و مدیران بایستی شخصا پیگیر مشکلات حوزه اشتغال باشند و این در حالیست که اگر در حوزه اشتغال نتوانیم مسائل را پیگیری کنیم قطعا فرصت سوزی کرده ایم.

زهرودی در ادامه گفت:خوشبختانه معین اقتصادی خوبی جهت توسعه شهرستان وجود دارد و صنایع مس فرصت خوبی برای شهرستان می باشد.

انتهای پیام/ح

به مطالبات مردم پاسخ بحق دهیم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر