کد خبر: ۶۵۹۹۴۹۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
معاون پارلمانی سازمان تبلیغات اسلامی:

حجت‌الاسلام علی دارابی گفت: باید روحانیان به‌روز بوده و با آگاهی و شناخت از مسائل فرهنگی و اجتماعی به مقوله آسیب‌های اجتماعی ورود حکیمانه داشته باشند تا شاهد نتایج خوبی در حوزه تبلیغ باشیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، حجت‌الاسلام علی دارابی معاون پارلمانی سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: با تحول جامعه، انتظارات مردم هم از روحانیان بالا رفته است و  باید روحانیان به‌روز بوده و با آگاهی و شناخت از مسائل فرهنگی و اجتماعی به مقوله آسیب‌های اجتماعی ورود حکیمانه داشته باشند تا شاهد نتایج خوبی در حوزه تبلیغ باشیم.

وی در ادامه افزود: چهار هزار روحانی در شبکه تبلیغی کشور مشغول به فعالیت هستند تا نیازهای مردم را در حوزه فرهنگ دینی برطرف کنند.ورود هوشمندانه و تبلیغ حکیمانه دین مبین اسلامی دو رسالت اصلی این چهار هزار روحانی است و امروز انتظارات از روحانیان اعزامی و مستقر در شبکه تبلیغی بیشتر شده و لذا باید نگاهمان نیز به شبکه تبلیغی و مبلغان نگاهی، بازتر و ویژه‌تر باشد.

حجت‌الاسلام علی دارابی تصریح کرد: از سوی دیگر سازمان تبلیغات اسلامی نیز برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی برنامه‌های مختلفی دارد که ایجاد ۱۰۰ پایگاه فرهنگی و دینی در سطح کشور با محوریت یک روحانی در هر پایگاه که در آن اقداماتی مانند رفع شبهات دینی، پاسخ به مسائل و مشکلات، رفع نیازهای تبلیغی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ... صورت می‌گیرد که در اینجا نیز بازهم روحانیان در محوریت هستند که این نقش پررنگ مبلغان را نشان می‌دهد.

انتهای پیام / گ

4000 روحانی در شبکه تبلیغی فعالیت می‌کنند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر