کد خبر: ۶۵۹۹۶۱۸
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲

استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت از اشتغال معلولان، گفت: دولت کار‌های ارزشمندی انجام داده که یکی از این کار‌ها در نهاد بهزیستی، ساخت واحد‌های مسکونی برای معلولان است.

حمایت از اشتغال معلولان بوشهربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در نشست با مدیرکل و معاونان بهزیستی استان بوشهر به مناسبت هفته بهزیستی با اشاره به خدمات ارزشمند بهزیستی اظهار داشت: یکی از نهاد‌هایی که عملکرد خوب و قابل توجهی داشته بهزیستی است و خدمات ارزشمند در این بخش نشان از خدمت گمنامانه کارکنان آن است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه اساسی‌ترین مشکل معلولان، تامین مسکن است، یکی از کارهاش خوب دولت تدبیر و امید تعیین تکلیف تامین مسکن برای معلولان است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه جامعه بهزیستی مشکل خاص خود را دارند، تصریح کرد: خدمت به همنوع به ویژه کسانی که نیازمند هستند کاری ارزشمند است که توسط نهاد بهزیستی عملیات می‌شود.

گراوند گفت: با وجود مشکلات، موانع و حتی پدیده‌های طبیعی و غیرطبیعی، دولت کار‌های بزرگ و ارزشمندی انجام داده که یکی از این کار‌ها در نهاد بهزیستی، ساخت واحد‌های مسکونی برای معلولان است.

استاندار بوشهر از اقدام اداره کل بهزیستی برای استفاده از ظرفیت بانوان در عرصه مدیریتی این اداره کل قدردانی کرد و افزود: یکی از سازمان‌هایی که برای استفاده از ظرفیت بانوان در عرصه مدیریتی اقدام خوبی انجام داده بهزیستی است و به همین دلیل از این اداره کل قدردانی می‌کنم و قطعا مبنای این انتصابات شایسته سالاری بوده است.

گراوند با اشاره به طرح مرکز جامع پیشگیری در اداره کل بهزیستی تصریح کرد: اداره کل بهزیستی یک گزارش کامل از طرح ایجاد مرکز جامع پیشگیری تهیه و ارائه کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه‌های آمریکا و اسرائیل برای ایجاد ناآرامی و نارضایتی در ایران بیان داشت: این دو کشور همواره دشمن ایران بوده اند و اتاق فکری هم برای ایجاد آشوب در ایران تشکیل داده‎اند.

انتهای پیام/م

مسکن مددجویان بهزیستی تامین شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر