کد خبر: ۶۶۰۳۲۵۳
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
ابطحی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عضو کمیسیون آموزش گفت: صحت و سقم تصمیم شورای عالی امنیت ملی مبنی بر بازدید نمایندگان آژانس از دانشگاه‌ها باید روشن شود.

یمحمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در واکنش به اظهارات روز گذشته وزیر علوم مبنی بر اینکه بازدید نمایندگان آژانس از دانشگاه‌ها طبق تصمیم شورای عالی امنیت ملی بود، اظهار کرد: اگر شورای عالی امنیت ملی چنین مصوبه‌ای دارد، باید برای همه روشن و شفاف شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با تاکید بر اینکه بعید می‌دانم شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای برای بازدید آژانس از دانشگاه‌ها داشته باشد، تصریح کرد: بهتر است آقای شمخانی درباره این موضوع مهم اظهارنظر کند تا صحت و سقم آن مشخص شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که این خبر صحت داشته و شورای عالی امنیت ملی چنین مجوزی را به آژانس داده باشد، به مصلحت نظام و عزت کشور نیست.

وی متذکر شد: البته در زمان بررسی لوایح مرتبط با FATF هم یکی از مقامات قوه مقننه مطلبی را بیان کرد مبنی بر اینکه آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره تصویب این لوایح در مجلس نظر مثبتی دارد در حالی که این خبر تکذیب شد.

شایان ذکر است، گفته می‌شود طی روزهای اخیر تعدادی از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با حضور در دانشگاه علم و صنعت بازدید محرمانه‌ و سرزده‌ای را از یکی از آزمایشگاه‌های این دانشگاه صورت دادند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر