کد خبر: ۶۶۲۰۱۳۵
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
امام جمعه تفت:

امام جمعه موقت شهرستان تفت،گفت:حج برای مسلمانان همان قیامت کوچک است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ حجت السلام و المسلمین سرمه چشم امام جمعه موقت شهرستان تفت به در پیش بودن حج اشاره کرد وگفت: حج قیامت کوچک است چرا که در آن زمان فقیر و غنی همه در فکر اعمال خود هستند و هیچ کس به دیگری توجهی ندارد و همین آمادگی را در انسان برای روز رستاخیز بوجود می آورد.

حجت السلام والمسلمین سرمه چشم با سفارش به تقوا گفت: تقوا معجونی برای همه درد هاست چه درد های جسمی و چه درد های روحی چرا که انسان با تقوا به حلال خدا راضی است و دامن خود را به حرام آلوده نمی کند.

امام جمعه موقت شهرستان تفت بابیان اینکه باطل همانند کف روی آب دریا و حق همانند خود آب است و کف با تمام جذابیت خود فانی است گفت:کشور های زورگوی این عصر هم همانند کف دریا هستند و کشور جمهوری اسلامی ما نیز همانند آب است که هرچند دراین دنیا حامی ندارد ولی خدای کریم آن را حفظ کرده و روز به روز بر عظمتش افزوده می شود.

وی با بیان اینکه آنچه که امروز در جامعه اسلامی شاهد هستیم، احساس حقارت و شرمساری در انسان ایجاد می کند، چرا که داعیه داران اسلام،با سران کشورهای غربی که از اظهار دشمنی با مسلمانان ابایی ندارند، هم پیمان می‌شوند و خود دست به کشتار دیگر مسلمانان می زنند افزود: امیدواریم آه و دود زن و بچه های یمنی به جان استکبار بیفتد وآنهارا از ریشه بردارد.

حجت السلام والمسلمین سرمه چشم ماه ذی القعده را ماه امام رضا دانست و گفت: باید خداوند را شاکر باشیم که امام رئوف را نصیب ما ایرانی ها کرده است و روز ۲۳ ذی القعده شهادت امام رضا(ع)که زیارت ایشان مستحب است.

انتهای پیام/ص

خطبه های نماز جمعه شهرستان تفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر