امداد رسانی به بیش از یک هزارتصادف جاده ای در همدان

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان گفت: ‌ در مجموع به یک‌هزار و 146 مصدوم تصادفی امدادرسانی شده است.

امداد رسانی به بیش از یک هزارتصادف جاده ای در همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ حبیب معصومی، رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان به ماموریت‌های اورژانس 115 استان همدان طی ماه گذشته،اشاره کرد و افزود: در این مدت 2 هزار و 876 مورد ماموریت شهری انجام و به 3 هزار و 73 بیمار امدادرسانی شده است.

وی خاطرنشان کرد: 666 ماموریت تصادفی شهری به ثبت رسید که به 768 مصدوم امدادرسانی کردیم، افزود:‌ یک هزار و 220 مورد ماموریت جاده‌ای در این مدت گزارش شده است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان با اشاره به امدادرسانی به یک‌هزار و 495 بیمار در ماموریت جاده‌ای، خاطرنشان کرد: از یک‌هزار و 220 مورد ماموریت جاده‌ای 507 مورد ماموریت تصادفی عنوان شد.

معصومی با بیان اینکه در حوادث جاده‌ای 369 مصدوم تصادفی گزارش شده است، افزود: طی ماه گذشته یکصد مورد ماموریت بین مراکز انجام شد که به 107 بیمار امدادرسانی کردیم.

وی با اشاره به اینکه از مجموع ماموریت بین مراکز 9 مورد تصادفی بود، گفت:‌ در این ماموریت‌ها به 9 مصدوم امدادرسانی شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان از انجام 4 هزار و 196 ماموریت در اورژانس 115 همدان طی ماه گذشته خبر داد و افزود: در این مدت به 4 هزار و 675 بیمار امدادرسانی شده است.

معصومی تعداد ماموریت تصادفی را یک‌هزار و 182 مورد عنوان کرد و گفت:‌ در مجموع به یک‌هزار و 146 مصدوم تصادفی امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به اعزام یک‌هزار و 510 بیمار و مصدوم به مراکز درمانی غیر تصادفی، خاطرنشان کرد: 964 بیمار و مصدوم به مراکز درمانی تصادفی اعزام شده‌اند.

انتهای پیام/ب

انجام 4 هزار و 196 مورد ماموریت توسط اورژانس 115 همدان 

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر