کد خبر: ۶۶۲۷۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۳

غازی حمد از رهبران حماس گفت پیام پاسخ موشکی نیروهای مقاومت فلسطینی به تجاوزات رژیم صهیونیستی این است که اسرائیل هیچ گاه نخواهد توانست معادله را تغییر دهد.

رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود ناتوان بوده استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، دکتر غازی حمد، از سران جنبش حماس فلسطین گفت، تا زمانیکه محاصره غزه برداشته نشده است و اوضاع شکننده و بی دوام است نمی‌توان از آتش بس کامل با صهیونیست‌ها سخن گفت.

وی افزود: «تمام اقداماتی که تا کنون برای آتش بس در غزه صورت گرفته اقداماتی موقتی و گذرا بوده است. تا زمانی که اشغالگری‌ها ادامه دارد و غزه همچنان در محاصره است آتش بس با صهیونیست‌ها هیچ ضمانتی ندارد.»

این مسئول حماس در ادامه تاکید کرد: «اسرائیلی‌ها نتوانسته اند به هیچ یک از اهداف خود دست یابند.»

غازی حمد در ادامه گفت: «تشکل‌های مقاومت فلسطینی برای رسیدن به آتش بس با رژیم صهیونیستی هیچ گاه از حق خود در برداشته شدن محاصره از غزه دست بر نمی‌دارند.»

وی افزود: «پیام پاسخ موشکی نیرو‌های مقاومت فلسطینی به تجاوزات رژیم صهیونیستی این است که اسرائیل هیچ گاه نخواهد توانست معادله را تغییر دهد.»

غازی حمد در ادامه تصریح کرد: «جنبش حماس و دیگر تشکل‌های فلسطینی با جدیت برای برقراری آتش بس تلاش می‌کنند، اما در عین حال گزینه مقاومت را رها نخواهند کرد.»

انتهای پیام/

مقام حماس گفت تا غزه در محاصره است نمی‌توان از آتش بس کامل با صهیونیست‌ها سخن گفت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر