کد خبر: ۶۶۲۸۲۷۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
استاندار قم عنوان کرد؛

صادقی گفت:گردهمایی حامیان آب برای فرهنگ سازی نسل جوان در استفاده بهینه از آب به عنوان مایه حیات بسیار مفید و موثر است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ سید مهدی صادقی ،استاندار قم،جمعه شب در «گردهمایی حامیان آب» در ورزشگاه شهید حیدریان قم،گفت: با توجه به شرایط آبی استان و کشور دقت در مصرف بهینه آب یک وظیفه همگانی است.

وی با قدردانی از برگزارکنندگان این همایش بیان کرد: این برنامه برای فرهنگ سازی نسل جوان در استفاده بهینه از آب به عنوان مایه حیات بسیار مفید و موثر است.

میزان مصرف سرانه روزانه آب برای هر شهروندی قمی 154 لیتر و حجم آب مصرفی این شهر به صورت میانگین در هر شبانه روز 300 هزار مترمکعب است.

وی با بیان این که همه باید توصیه ها و تذکرهای داده شده در این برنامه را به خوبی رعایت کنیم، اضافه کرد: همه افراد در سنین مختلف به موضوع مصرف درست آب توجه کافی داشته باشند، به نحوی که در این زمینه با یکدیگر رقابت نموده و قدر این نعمت که از همه نعمت های الهی بزرگ تر است را بدانند.

همایش حامیان آب حاوی برنامه های شاد و متنوع از جمله سرود و نمایش های آموزشی ترویجی با هدف نهادینه کردن مصرف بهینه آب با حضور چهار هزار تن از دانش آموزان، اولیا و مربیان و به همت شرکت آب و فاضلاب، روابط عمومی استانداری، اداره کل آموزش و پرورش و ورزش و جوانان این استان ترتیب یافت.

انتهای پیام /ح

خانواده در مدیریت بهینه مصرف آب نقش محوری دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر