کد خبر: ۶۶۲۸۳۳۰
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴

فرماندار کوهبنان گفت:از زمان زلزله تا به امروز ۹۰۰ انشعاب جابجایی بدون هزینه در مناطق زلزله زده شهرستان انجام شده است.

۷۰۰ متر توسعه شبکه آبرسانی در کوهبنانبه گزارش خبرنگارگروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان علی سالاری، فرماندار کوهبنان درجلسه ستاد بازسازی شهرستان با اشاره به قول ریاست جمهورکه ۵۰۰ واحد تا پایان تیرماه بازسازی خواهد شدگفت: امروز بیشتر از آن مقدار به پایان رسیده وخیلی از مردم در منازل بازسازی شده خود هستند.

وی افزود: باتوجه به اینکه تعداد کل بازسازی‌ها در شهرستان ۲۲۰۰ واحد است متاسفانه حدود ۳۰۰ واحد که به بانک‌ها معرفی شدند هنوز هیچ اقدامی انجام نداده اند که چنانچه شروع نکنند ویا منصرف شده باشند جایگزین این افراد معرفی خواهند شد.

فرماندار کوهبنان افزود:تعدادی از خانه هم که تمام شده اند باید خدمات گذشته که داشتند از جمله گاز وتلفن هر چه سریعتر این خدمات به ان‌ها رائه شود.

وی در بحث تلفن افزود:در روستای جور که قبل از زلزله نیز خط تلفن موجود بوده وبه دلیل بازسازی جمع آوری شده باید هرچه سریعتر تلفن این منازل نیز وصل شود.

وی اظهارداشت :از زمان زلزله تا به امروز ۹۰۰ انشعاب جابجایی بدون هزینه، ۱۰۰ امتیازبازسازی شده، ۲۰۰ کانتور تعویضی، ۷۰۰ متر توسعه شبکه، داشتیم وضمن اینکه آمار اتفاقات نسبت به سال قبل از زلزله ۳ برابر شده با همه وجود نگذاشتیم مردم با مشکل قطعی آب مواجع شوند.

انتهای پیام/ح

بازسازی 700انشعاب آب کوهبنان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر