کد خبر: ۶۶۲۸۵۰۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: 25 سایت گردشگری در استان ایجاد می شود.

نادر فلاحی ، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها موجود در استان اردبیل در بخش گردشگری برنامه‌ریزی شده تا با توسعه تاسیسات و زیرساخت ها در این بخش زمینه‌ساز رونق هر چه بیشتر این حوزه در استان شده و جذب و جلب هر چه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی را به منطقه فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه برای بهبود و ارتقای خدمات گردشگری در سطح استان اردبیل نیاز به توسعه تاسیسات و زیرساخت‌ها در این حوزه داریم، افزود: با ایجاد و توسعه تاسیسات متنوع گردشگری می‌توانیم زمینه برای رقابت سازنده بین مجموعه‌های گردشگری و در نتیجه  ارائه خدمات کیفی به گردشگران را فراهم آوریم.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برنامه‌ریزی برای رونق و توسعه گردشگری در مناطق کمترتوسعه یافته در سطح استان خبر داد و گفت: این امر در دستور کار ویژه قرار گرفته که در این راستا از مشارکت و فعالیت سرمایه‌گذاران در این مناطق حمایت‌های لازم و اساسی انجام می‌شود.

فلاحی با اشاره به پروژه‌ها در حال اجرای گردشگری در تمامی مناطق و شهرهای استان متناسب با قابلیت‌ها و توانمندی‌های مناطق بیان کرد: در راستای توسعه و شکوفایی بخش گردشگری تمامی طرح‌های پیشنهادی از سوی سرمایه‌گذاران حمایت می‌شود و این طرح‌ها به صورت کارشناسی بررسی شده و در راستای اجرای آنها در کمترین زمان ممکن موافقت اصولی برای آنها صادر می‌شود.

وی از کاهش بروکراسی‌های اداری در صدور موافقت اصولی خبر داد و تصریح کرد: ایجاد 25 سایت گردشگری در استان در دست مطالعه بوده که پس از مطالعات و بررسی‌های لازم برای ایجاد واگذار خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

توسعه زیرساخت های گردشگری منجر به جذب گردشگران می شود

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر