کد خبر: ۶۶۲۸۸۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴

همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، معرفی و بازخوانی کتاب«اردوگاه اطفال»روز دوشنبه بیست ودوم مردادماه در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

بازخوانی کتاب«اردوگاه اطفال» همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامیبه گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، معرفی و بازخوانی کتاب «اردوگاه اطفال» با حضور احمد یوسف زاده نویسنده، مرتضی سرهنگی، سعید اوحدی، علیرضا رحیمی و جمعی از چهره های فرهنگی و مذهبی کشور روز دوشنبه بیست ودوم مردادماه در فرهنگسرای مهر برگزار می شود.

 کتاب«اردوگاه اطفال» که در ادامه کتاب «آن بیست و سه نفر»توسط احمد یوسف زاده به رشته تحریر درآمده و تقریظ مقام معظم رهبری را نیز به همراه داشته، معرفی و بازخوانی می شود.

«اردوگاه اطفال» روایت دو سال خاطره از اتفاقات تلخ وشیرین و حماسه های باور ناپذیر است که آفرینندگان آن نه ارتشی های سرد و گرم چشیده بودند و نه پاسدارهای جان بر کف ، بلکه اسیران نوخاسته ای بودند که حزب بعث از اردوگاه های اسرا انتخاب و به آن بیست و سه نفر ملحق کرد تا برنامه تبلیغ علیه ایران را با حربه «کودکان جنگ» ادامه بدهد.

بازخوانی این اثر با مشارکت انتشارات سوره مهر؛ روز دوشنبه 22 مردادماه ساعت 18 با حضور سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرتضی سرهنگی مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری، عبدالحمید قره داغی مدیر عامل انتشارات سوره مهر، حامد عسگری شاعر، مهدی طحانیان و علیرضا رحیمی که روایت اسارت آنها در کتاب آمده است برگزار می شود.

انتهای پیام/

اردوگاه اطفال بازخوانی می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر