کد خبر: ۶۶۲۸۹۷۷
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷

مدیر امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از وضعیت سالم هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز خبر داد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،بابک صادقیان مدیر امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: هوای اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی ۵۷ در وضعیت سالم ثبت شد.

وی با بیان اینکه شاخص کیفی آلایندگی در تمامی ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهر اصفهان در وضعیت سالم ثبت شده است، افزود: هوای اصفهان در خیابان دانشگاه با میانگین شاخص کیفی ۵۹، استانداری ۶۱، پروین ۵۲، چهارباغ خواجو ۶۲، میدان احمد آباد ۵۲، بزرگراه خرازی ۵۷ در وضعیت سالم ثبت شده و در رودکی نیز در وضعیت زرد است.

مدیر امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت هوا در شهرستان‌های استان اصفهان نیز در وضعیت سالم گزارش شده است، ادامه داد: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، کیفیت هوا در نجف‌آباد با میانگین شاخص کیفی ۷۲، مبارکه ۵۸،  کاشان ۵۴ و سجزی ۶۲ در وضعیت سالم است و در خمینی شهر و شاهین شهر نیز در وضعیت زرد گزارش می‌شود.

گفتنی است : شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

 

انتهای پیام/م

 

وضعیت کیفی هوای اصفهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر