نخستین محک جدی رونالدو در فوتبال ایتالیا/ شروع بارسلونا بدون اینیستا / دربی سرخ آبی‌های لندن

رقابت‌های لیگ‌های اروپایی امروز با برگزاری چند دیدار در ۵ لیگ معتبر پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رقابت های لیگ های معتبر اروپایی در 5 کشور اسپانیا ، انگلیس ، ایتالیا ، فرانسه و هلند امروز پیگیری می شود.

لیگ برتر جزیره /دومین محک جدی امری در آرسنال / تاتنهام به دنبال دومین برد 

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

هفته دوم لیگ برتر انگلیس از شنبه 27 مرداد آغاز می شود و در روزهای یکشنبه 28 مرداد و دوشنبه 29 مرداد ادامه خواهد داشت. هفته اول لیگ برتر با پیروزی مدعیان لیگ به جز تیم آرسنال که با نتیجه 2 بر صفر مقابل منچستر سیتی شکست خورد برگزار شد و تیم های منچستر یونایتد، تاتنهام، لیورپول و چلسی اولین بازی خود را در فصل جدید با برد آغاز کردند.


برنامه بازی های هفته دوم لیگ برتر انگلیس در روز اول به شرح زیر می باشد:

شنبه 27 مرداد 97:

کاردیف - نیوکاسل 16:00
اورتون – ساوتهمپتون 18:30
لستر سیتی – ولورهمپتون 18:30
تاتنهام – فولام 18:30
وستهام – بورنموث 18:30
چلسی – آرسنال 21:00

کاردیف – نیوکاسل ( شنبه 27 مرداد ساعت 16:00)

دو تیم کاردیف و نیوکاسل در هفته ی ابتدایی لیگ به ترتیب مقابل بورنموث و تاتنهام شکست خوردند و حال به دنبال برد خود در فصل جدید لیگ برتر هستند.


اورتون – ساوتهمپتون (شنبه 27 مردا ساعت 18:30)

تیم اورتون در اولین بازی خود مقابل ولورهمپتون به تساوی 2 ر 2 رضایت داد و رقیب این هفته ی این تیم یعنی ساوتهمپتون نیز در مقابل برنلی با تساوی صفر صفر متوقف شد. این دو تیم نیز هنوز بردی در لیگ برتر بدست نیاورده اند. این بازی در ورزشگاه گودیسن پارک شهر لیورپول برگزار خواهد شد.


لستر سیتی – ولورهمپتون (شنبه 27 مردا ساعت 18:30)

لستر سیتی هفته اول لیگ را در مقابل تیم مدعی منچستر یونایتد و در خانه حریف با نتیجه 2 بر یک واگذار کرد. تک گل این تیم را جیمی واردی به ثمر رساند ولی این گل برای فرار از شکست کافی نبود. روباه ها ( لقب تیم لستر سیتی) در هفته دوم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه کینگ پاور میزبان واورهمپتون خواهد بود.

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس//کامل می شود

تاتنهام – فولام (شنبه 27 مردا ساعت 18:30)

تاتنهام که یکی از 6 تیم قدرتمند لیگ برتر محسوب می شود در بازی خارج از خانه هفته قبل خود مقابل نیوکاسل توانست با نتیجه 2 بر یک پیروز شود و فصل جدید را با برد آغاز کند. این تیم که در نقل و انتقالات تابستانی هیچ فعالیتی نداشته، شنبه باید در مقابل فولامی قرار بگیرد که بازی ابتدایی این فصل را شکست 2 بر صفرمقابل کریستال پالاس پشت سر گذاشته است قرار بگیرد.

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس//کامل می شود

وستهام – بورنموث (شنبه 27 مردا ساعت 18:30)

وستهام هفته اول لیگ برتر را با شکست سنگین مقابل لیورپول آماده آغاز کرد، در شبی که مثلث هجومی لیورپول خط دفاعی ئستهام را بارها آزار داد و در نهایت با 4 گل به این تیم زدند. وستهام در هفته دوم لیگ برتر میزبان بورنموث میرود. تیمی که لیگ را با برد 2 بر صفر مقابل کاردیف آغاز کرده است.


چلسی – آرسنال ( شنبه 27 مرداد ساعت 21:00)

بدون شک مهمترین بازی هفته دوم لیگ برتر انگلیس دربی لندنی ها خواه بود. آرسنالی که در دوران پسا ونگر به سر می برد و بازی اول خود را مقابل منچستر سیتی، قهرمان فصل گذشته واگذار کرده است بازی سختی در زمین چلسی خواهند داشت. تیم چلسی نیز با مربی جدیدش مائوریزیو ساری فصل را با برد آغاز کرده. امری در دومین بازی اش هم قطعا کار سختی خواهد داشت.

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس//کامل می شود

 

سری آ ایتالیا /نخستین محک جدی رونالدو در یوونتوس 

اولین هفته از مسابقات فوتبال سری آ ایتالیا از شنبه 27 مرداد 97 آغاز می شود. در اولین بازی از لیگ 2018/2019 سری آ ایتالیا تیم کیه وو، میزبان قهرمان هفت فصل اخیر لیگ ایتالیا یعنی یوونتوس می باشد.یوونتوسی که حال کریستایانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال دنیا را در اختیار دارد. رونالدو فردا اولین اولین بازی خود را در سری آ با پیراهن راه راه بانوی پیر را تجربه می کند و خیلی ها فکر می کنند این اتفاق باعث تولد دوباره فوتبال ایتالیا خواهد شد.ادامه بازی ها در روز های یکشنبه 28 مرداد و دوشنبه 29 مرداد پی گیری خواهد شد.

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

برنامه روز نخست هفته اول سری آ به شرح زیر است:

شنبه 27 مرداد 97

کیه وو - یوونتوس 20:30

لاتزیو - ناپولی 23:00

 

کیه وو - یوونتوس 20:30 (شنبه 7 مداد)

در بازی افتتاحیه کیه وو که در فصل قبل با 40 امتیاز در رده سیزدهم جدول سری آ قرار گرفت، در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی میزبان یوونتوس مدعی است. نکته اصلی این بازی حضور ستاره جدید یوونتوسی ها رونالدو است که برای اهداف بزرگی به ایتالیا آمده است

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

لاتزیو - ناپولی 23:00 (شنبه 7 مداد)

در دیگر بازی اولین روز از هفته ابتدایی سری آ، لاتزیو میزبان ناپولی خواهد بود. ناپولی در چند فصل اخیر سری آ توانسته خود را بین 3 تیم برتر ایتالیا نگه دارد و رقابت تنگا تنگی با رم داشته باشد اما  یوونتوس در هفت فصل اخیر به تیم دیگری اجازه خود نمایی نداده است.

پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

لوشامپیونا فرانسه / کار آسان مدعیان در هفته دوم 

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

رقابت های لیگ 1 (لوشامپیونا) فرانسه امشب (جمعه) و با برگزاری یک دیدار وارد هفته 2 می شود. برنامه مسابقات هفته دوم در روز دوم آن به شرح زیر است: 

شنبه 27 مرداد 97

گنگام- پاری سن ژرمن 19:30
موناکو -لیل 22:30
آمیان - مون پلیه 22:30
کان - نیس 22:30
دیژون - نانت 22:30
رن- آنژه 22:30

یکشنبه 28 مرداد 97

استراسبورگ - سن اتین 17:30
تولوز - بوردو 19:30
نیم المپیک - مارسی 23:30

استاد رنس - لیون ( جمعه 26 مرداد 97) (23:15)

تیم های فوتبال استاد رنس و لیون در شروع هفته 2 لوشامپیونا در ورزشگاه خانگی تیم استاد رنس به مصاف هم خواهند رفت.هر 2 تیم در هفته گذشته پیروز دیدار های خود بوده اند.

گنگام - پاری سن ژرمن ( شنبه 27 مرداد 97 ) (19:30)

در پنج دیدار گذشته 2 تیم در لیگ و جام حذفی سه برد سهم پاریسی ها بوده و یک برد سهم گنگام و یک دیدار هم به تساوی رسیده است. و در 9 دیدار گذشته گنگام در لوشامپیونا بیش از 2.5 گل زده شده است. این دیدار در استادیوم استاد دو رودورو به میزبانی تیم گنگام برگزار خواهد شد.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

موناکو - لیل ( شنبه 27 مرداد 97 ) ( 22:30)


هر 2 تیم که در هفته گذشته با نتایج مشابه توانسته بودند حریفان خود را شکست دهند، در هفته 2 باید به مصاف هم بروند. این بازی در ورزشگاه استد لوییز 2 به میزبانی تیم موناکو برگزار خواهد شد. در هشت دیدار قبلی تیم لیل در لیگ 1 فرانسه بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

آمیان - مون پلیه ( شنبه 27 مرداد 97 ) (22:30)

هر 2 تیم فصل را با شکست آغاز کرده اند و در پنج دیدار رو در رو گذشته خود سه دیدار به تساوی کشیده شده و یک برد سهم آمیان و یک برد سهم مون پلیه بوده است. آمیان در 4 دیدار قبلی خود حداقل 2 گل زده است.


کان - نیس ( شنبه 27 مرداد 97 ) ( 22:30 )


در چهار دیدار رو در رو گذشته 2 تیم در لوشامپیونا یک برد سهم هر یک از تیم ها بوده و 2 دیدار هم به تساوی رسیده است. در 11 دیدار از 13 دیدار قبلی خانگی تیم کان مقابل تیم نیس کمتر از 2.5 گل زده شده است.در این دیدار تیم کان میزبان است.

دیژون - نانت ( شنبه 27 مرداد 97 ) ( 22:30 )

این دیدار در استادیوم گاستون جرارد به میزبانی تیم دیژون برگزار خواهد شد.در پنج دیدار رو در رو 2 تیم سهم هر هر کدام از تیم ها 2 پیروزی بوده و یک دیدار هم به تساوی رسیده است.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

رن - آنژه ( شنبه 27 مرداد 97 ) ( 22:30 )

در پنج دیدار قبلی تیم رن مقابل تیم آنژه کمتر 2.5 گل زده شده است.رن در پنج دیدار از 7 دیدار گذشته خود مقابل آنژه موفق به کلین شیت شده است. این دیدار در شهر رن فرانسه و در استادیوم راژون پارک به میزبانی تیم رن برگزار خواهد شد.

استراسبورگ - سن اتین (یکشنبه 28 مرداد 97) ( 17:30 )

در پنج دیدار رو در رو 2 تیم 2 پیروزی سهم سن اتین، یک پیروزی سهم استراسبورگ و 2 دیدار هم به تساوی رسیده است. در 10 دیدار از 12 دیدار قبلی استراسبورگ مقابل سن اتین کمتر از 2.5 گل زده شده است. این دیدار به میزبانی تیم استراسبورگ خواهد بود.

 

تولوز - بوردو ( یکشنبه 28 مرداد 97 ) (19:30)

این بازی در استادیوم مونیسیپال به میزبانی تیم تولوز برگزار خواهد شد. هر 2 تیم فصل را با شکست شروع کرده اند و در پنج دیدار گذشته تولوز در لیگ 1 فرانسه بیش از 2.5 گل به ثمر رسیده است.

 المپیک - مارسی ( یکشنبه 28 مرداد 97 ) (23:30)

مارسی صدر نشین لوشامپیونا در آخرین دیدار هفته 2 باید به مصاف تیم نیم المپیک برود.در 2 دیدار گذشته رو در رو 2 تیم یک دیدار به تساوی رسیده و یک دیدار هم تیم مارسی پیروز از زمین خارج شده است. این دیدار به میزبانی تیم نیم المپیک برگزار خواهد شد.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

اردیوسیه هلند

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

رقابت های اردیوسیه هلند با برگزاری یک دیدار امشب (جمعه) وارد هفته 2 خواهد شد.

شنبه ( 27 مرداد 97 )

ناک بردا - خرافشاپ 21:00
فنلو - آژاکس 21:00
هراکلس - دن هاخ 23:15
فورتونا سیتارد - آیندهوون 23:15

یکشنبه ( 28 مرداد 97 )

اوترخت - زووله 14:45
فاینورد - اکسلسیور 17:00
امن - آلکمار 17:00
هیرنفین - ویتس آرنهم 19:15

خیرونگین - ویلم تیلبورگ (جمعه 26 مرداد 97) (22:30)

در آغاز هفته 2 رقابت های اردیوسیه هلند تیم های خیرونگین و ویلم تیلبورگ در استادیوم نوردلیس به میزبانی تیم خیرونگین به مصاف هم خواهند رفت.در چهار دیدار رو در رو 2 تیم در لیگ هلند سهم ویلم تیلبورگ 2 پیروزی بوده و 2 دیدار هم به تساوی رسیده است.

ناک بردا - خرافشاپ ( شنبه 27 مرداد 97 ) (21:00)

تیم خرافشاپ لیگ اردیوسیه را با پیروزی شروع کرده اما در طرف مقابل تیم بردا با شکست سنگین در هفته گذشته لیگ را آغاز کرده است.در پنج دیدار گذشته خانگی بردا مقابل خرافشاپ کمتر 2.5 گل زده شده است.این دیدار به میزبانی تیم بردا برگزار خواهد شد.

فنلو - آژاکس ( شنبه 27 مرداد 97 ) (21:00)

تیم آژاکس در 9 دیدار از 10 دیدار گذشته خود مقابل فنلو پیروز شده است و همچنین این تیم در 6 دیدار قبلی خارج خانه خود مقابل تیم فنلو حداقل 2 گل زده است.این دیدار به میزبانی تیم فنلو و در استادیوم دکویل برگزار خواهد شد.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

هراکلس - دن هاخ ( شنبه 27 مرداد 97 ) (23:15)

این دیدار در ورزشگاه پولمن به میزبانی تیم هراکلس برگزار خواهد شد.در چهار دیدار رو در رو گذشته 2 تیم سهم هر یک از تیم یک پیروزی بوده و 2 دیدار هم به تساوی رسیده است. تیم هراکلس در 6 دیدار قبلی خود مقابل دن هاخ شکست نخورده است.

سیتارد - آیندهوون ( شنبه 27 مرداد 97 ) (23:15)

تیم آیندهوون در هشت دیدار از 9 دیدار قبلی خارج از خانه خود در اردیوسیه حداقل 2 گل زده است.همچنین این تیم در سه دیدار قبلی خارج از خانه خود مقابل سیتارد موفق به کلین شیت شده است. این بازی در استادیوم ترندورک آرنا به میزبانی سیتارد برگزار خواهد شد.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

اوترخت - زووله ( یکشنبه 28 مرداد 97 ) (14:45)


تیم اوترخت در چهار دیدار قبلی خانگی خود مقابل تیم زووله پیروز شده است. همچنین تیم زووله در 9 دیدار قبلی خارج از خانه خود در لیگ اردیوسیه هلند حداقل 2 گل خورده است.این دیدار به میزبانی تیم اوترخت برگزار خواهد شد.

فاینورد - اکسلسیور ( یکشنبه 28 مرداد 97 ) (17:00)

در چهار دیدار رو در رو گذشته 2 تیم سه پیروز سهم فاینورد و یک پیروزی سهم اکسلسیور بوده است. همچنین تیم فاینورد در 10 دیدار قبلی خانگی خود مقابل اکسلسیور پیروز شده است.این دیدار در شهر روتردام هلند و به میزبانی تیم فاینورد برگزار خواهد شد.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

امن - آلکمار ( یکشنبه 28 مرداد 97 ) (17:00)

در 12 دیدار قبلی تیم آلکمار در لیگ بیش از 2.5 گل زده شده است. در هر 2 دیدار رو در رو گذشته 2 تیم، آلکمار پیروز شده است. این دیدار در ورزشگاه وستینگ به میزبانی تیم امن برگزار خواهد شد.

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

هیرنفین - ویتس آرنهم (یکشنبه 28 مرداد 97) (19:15)

در چهار دیدار گذشته رو در رو 2 تیم 2 پیروزی سهم تیم ویتس آرنهم بوده و 2 دیدار هم به تساوی رسیده است.هر 2 تیم در هفته گذشته با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرده اند.این دیدار در استادیوم آبه لنسترا به میزبانی تیم هیرنفین برگزار خواهد شد.

لالیگا 

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

شنبه( 27 مرداد 97)

بارسلونا - آلاوز 0:45 

سلتاویگو - اسپانیول 20:45 

ویارئال - رئال سوسیه داد22:45

 

بارسلونا - آلاوز ( شنبه 27 مرداد 00:45 بامداد)

///////////پیش بازی روز اول از هفته دوم لیگ برتر انگلیس

بارسلونا قهرمان فصل گذشته لالیگا امشب کار خود را در فصل جدید اینم رقابتها در ورزشگاه نیوکمپ و در مصاف با تیم آلاوز آغاز خواهد کرد.

شاگردان والورده که دیگر اینیستا را در ترکیب خود ندارند امسال با کاپیتانی لیونل مسی در رقابتها حاضر می شوند. از دیگر خروجی های بارسلونا می توان به پائولینیو، یری مینا، آندره گومز و الکسی ویدال اشاره کرد و ورودی های مهم این تیم، آرتورو ویدال و مالکوم اند.

بارسلونا در 9 فصل اخیر رقابتهای لالیگا را با پیروزی آغاز کرده است که این بهترین رکورد تاریخ این باشگاه محسوب می شود.

آبی اناری ها فقط یک بار در نخستین دیدار خود در تاریخ لالیگا که در خانه برگزار کردند را شکست خوردند (شکست یک بر صفر مقابل اسپانیول در سال 1939).

برای دومین بار در تاریخ بارسلونا و آلاوز در هفته نخست لالیگا به مصاف هم می روند. دیدار نخست آنها در سال 2005 با تساوی بدون گل به پایان رسید.

آلاوز از 26 دیدار اخیر خود مقابل بارسا فقط پنج بار پیروز شده است. (16 شکست و پنج مساوی)

سوارز امشب دویستمین بازی خود را برای بارسا انجام خواهد داد. 152 گل و 76 پاس گل رکورد او در این تیم بوده است.

ترکیب احتمالی بارسلونا: ترشتگن، پیکه، اومتیتی، آلبا، روبرتو، بوسکتس، راکیتیچ، کوتینیو، دمبله، مسی و سوارز

 

انتهای پیام / 

 

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر