کد خبر: ۶۶۵۸۳۵۶
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
فرمانده سپاه ناحیه همدان عنوان کرد:

فرمانده سپاه ناحیه همدان روحیه جهادی را کلید حل مشکلات کشور دانست و گفت: اگر مسئولین روحیه جهادی نداشته و در راستای خدمت به مردم کار نکنند مشکلات و مسائل همچنان پابرجا است.

فشارهای اقتصادی، آخرین تیر دشمن برای ضربه به نظامبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سرهنگ حسن برزگر فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه بهترین راه مبارزه با استکبار خدمت به مردم است، اظهار کرد: حضور نیروهای مردمی و بسیجی در راستای خنثی‌سازی تدابیر دشمن بسیار اثربخش است.

وی با بیان اینکه امروز استکبار با اعمال فشار اقتصادی و روانی به دنبال ناامید کردن و ایجاد نارضایتی در جامعه است، به اهداف برگزاری رزمایش سراسری خدمت رسانی عاشورایی بسیج اشاره و عنوان کرد: در راستای مقابله با این تدبیر شوم دشمن، بسیجیان با برگزرای رزمایش نشان می‌دهند که همواره در کنار مردم بوده و کمک خواهند کرد که انقلاب را که با روحیه جهادی در مدت 39 سال به پیش برده‌اند باز هم با قدرت و قوت بیشتری به پیش خواهند برد تا آرزوی استکبار جهانی هیچ‌گاه محقق نشود.

فرمانده سپاه ناحیه همدان در تشریح اقدامات صورت گرفته در بسیج سازندگی و عرصه جهادی از اهدای جهیزیه به افراد نیارمند خبر داد و تاکید کرد: برگزاری دوره‌های مختلف آموزش اقتصاد مقاومتی، اردوهای جهادی در مناطق محروم و حاشیه شهر و اردوهای طرح هجرت دانش‌آموزی در سطح مدارس مناطق محروم، بهسازی و تعمیر خانه نیازمند، ساخت مسجد، کمک به احداث سرویس بهداشتی مساجد و راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی در این راستا صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان در زمینه مشاوره خانوادگی، اشتغال و پیشگیری از اعتیاد در مناطق هدف اقداماتی انجام داده است، گفت: مشاوره‌های حقوقی و مذهبی، برگزاری دوره‌های امداد و نجات، آبرسانی به روستای محروم، اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و ارائه خدمات پزشکی، پاکسازی محیط زیست، ساخت غسالخانه، خانه بهداشت و منزل برای نیازمندان در مناطق محروم از دیگر اقدامات جهادی در این رده است.

برزگر با اشاره به اینکه امسال هشت مراسم جشن و شادی در مناطق محروم توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه همدان برگزار شده است، افزود: این حضور موجب دلگرمی و رضایت خانواده است که امروز بیشتر از هر چیز دیگر در جامعه احساس نیاز می‌شود.

وی روحیه جهادی را کلید حل مشکلات کشور دانست و با تاکید بر لزوم برخورداری مسئولین از روحیه جهادی عنوان کرد: اگر مسئولین روحیه جهادی نداشته و در راستای خدمت به مردم کار نکنند مشکلات و مسائل همچنان پابرجا است.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به این ادعای دشمن که به دنبال خشکاندن ریشه مردم ایران هستیم، اظهار کرد: در شرایطی که دشمن در تلاش است تا با اعمال مذبوحانه، ملت ایران را به زانو درآورد باید با روحیه جهادی به حل مشکلات و ایجاد امید در جامعه پرداخت تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی و معیشتی جامعه با بیان اینکه در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن هستیم، افزود: گروهی در آمریکا شکل گرفته که دم از دوستی با مردم ایران می‌زنند اما با حضور 700 نفر از کارشناسان برتر اقتصادی ریزترین مسائل اقتصاد ایران را بررسی می‌کنند تا با شناسایی نقاط آسیب‌پذیر در صدد ضربه زدن به آن و ایجاد نارضایتی در مردم باشند؛ همان اقدامی که در طول 40 سال برای آن تلاش کردند و نتوانستند قدمی بردارند بلکه هر روز در حاشیه رفته و اسرائیل و ایادی آمریکا در محاصره قرار گرفتند.

برزگر با تاکید بر اینکه دشمن از فشارهای اقتصادی به عنوان آخرین تیر در صدد ضربه به نظام و ایجاد نارضایتی در جامعه استفاده می کند با مطالبه گری از مسئولین در راستای تلاش مضاعف گفت: دشمن به دنبال این است تا شوکی وارد و مردم را در مقابل نظام قرار دهند که در این برهه درخواست و مطالبه ما از مسئولینی که کم کاری می‌کنند این است که شبانه روز تلاش کنند تا آخرین تیر دشمن به سنگ بخورد.

انتهای پیام/د.ا

فشارهای اقتصادی، آخرین تیر دشمن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر