کد خبر: ۶۶۵۸۷۵۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم خبر داد؛

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم از افزایش 10 درصدی کرایه تاکسی در قم ظرف چند روز آینده خبر داد.

افزایش 10 درصدی کرایه تاکسی در قم/تاکسی های قم هوشمند می شوندبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛عزتی،مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم با اشاره به اجرایی شدن افزایش 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی در قم، اظهار کرد: مصوبات لازم درباره افزایش 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی از سوی شورای شهر و فرمانداری قم گرفته شده و اجرای آن بر روی تمامی تاکسی ها انجام خواهد شد که تا چند روز آینده قابل اجرا است.

وی با اشاره به نحوه محاسبه کرایه تاکسی هایی که به سامانه هوشمند تاکسی مجهز هستند، افزود: محاسبه نرخ کرایه تاکسی توسط سامانه هوشمند تاکسی در شهر قم براساس مسافت و زمان صورت می‌گیرد.


عزتی درباره مجهزشدن سایر تاکسی‌ها به سامانه هوشمند تاکسی، بیان کرد: مالکان تاکسی‌هایی که برای تبدیل به احسن شدن خودروی خود ثبت‌نام کرده‌اند پس از تحویل تاکسی، می توانند نسبت به نصب سامانه هوشمند تاکسی اقدام کنند، همچنین تعدادی خودرو اسقاطی وجود دارد که پس از دریافت نظر ستاد مصرف سوخت درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود و در صورت نهایی شدن اسقاط آنها و نوسازی به سامانه هوشمند تاکسی مجهز خواهند شد.


وی با اشاره به اقدامات این سازمان برای ترغیب شهروندان و تاکسیرانان به استفاده از سامانه هوشمند تاکسی، تصریح کرد: موضوع تبلیغات بر روی سامانه هوشمند تاکسی و تبلیغات سقف و بدنه در حال بررسی است تا بتوان از این شیوه برای ایجاد درآمد برای رانندگان و نیز ترغیب شهروندان به استفاده از سامانه هوشمند تاکسی استفاده کرد.


مدیرعامل سازمان نظارت و مدیریت تاکسیرانی شهرداری قم درباره خاموش بودن دستگاه‌های تاکسی‌متر در برخی از تاکسی‌ها، گفت: ممکن است برخی از تخلف‌ها توسط برخی از رانندگان صورت پذیرد، شهروندان درصورت مشاهده چنین تخلفاتی می‌توانند با تلفن 36628800 و یا پیامک 30003153 تماس بگیرند.

انتهای پیام/ش

افزایش قیمت کرایه تاکسی در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر