کد خبر: ۶۶۵۸۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷

سرپرست اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری تهران به لزوم استفاده از ظرفیت سازمان ملل متحد برای بهسازی و نوسازی مدارس پناهندگان تاکید کرد.

لزوم حمایت سازمان ملل متحد برای کاهش معتادین مهاجر استان تهرانبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی صادقی، سرپرست اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری تهران، اظهار داشت: مشاوره حقوقی و روان شناسی به اتباع و پناهندگان به ایران برای کسب مهارت های اجتماعی جزو برنامه های اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری تهران است.

وی افزود: کمیساریای عالی سازمان ملل متحد نیز به عنوان شریک ما در توانمندسازی جامعه پناهندگان و آماده سازی آن ها در راستای بازگشت داوطلبانه به کشورشان است و به دلیل فراهم کردن بستر مناسب زندگی از لحاظ معیشتی و جلوگیری از خروج پناهندگان به سوی کشورهای اروپایی خواستار تخصیص سهم بیشتری از مطالبات از سوی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد است.

سرپرست اداره کل امور اتباع ومهاجرین خارجی استانداری تهران گفت: تخصیص مساعدت های مالی به بهبود معیشت و درمان پناهندگان کمک می کند، در حوزه بهزیستی و اعتیاد، استفاده از ظرفیت آن سازمان به منظور گسترش آموزش های مبارزه با اعتیاد، راه های جلوگیری و اگاه سازی خانواده ها می تواند از افزایش معتادین مهاجر در ایران بکاهد.

صادقی ادامه داد: باید از ظرفیت سازمان ملل متحد برای بهسازی و نوسازی مدارس پناهندگان استفاده کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

لزوم حمایت سازمان ملل متحد برای کاهش معتادین مهاجر استان تهران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر