کد خبر: ۶۶۵۹۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

دبیر فدراسیون کاراته کشورمان گفت: همدلی و وحدت بین مسئولان فدراسیون و ملی پوشان باعث شد قهرمانان ما عزت ایران در بازی‌های آسیایی شوند.

/در حال ویرایش/آشوری: قهرمانان کاراته عزت ایران در بازی‌های آسیایی شدندمحسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره موفقیت کاراته در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ بیان کرد:کاراته توانست مانند همیشه افتخار کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی باشد و دل مردم کشور را با کسب مدال‌های خوش رنگ شاد کند. قهرمانان ما عزت ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا شدند و همدلی و وحدت مسئولان فدراسیون، کادر فنی تیم‌ها و ملی پوشان نقش بسزایی در این افتخار آفرینی داشت.

هیچ رشته ورزشی از ناداوری در امان نیست

او درباره ناداوری‌هایی که در بازی‌های آسیایی در رشته‌هایی مانند کاراته، جودو رخ داد عنوان کرد: مشکل داوری همیشه در ورزش وجود داشته و حتی در فوتبال که از سیستم‌های فنی بالایی در زمان برگزاری بازی برخوردار است باز هم قضاوت داوری در نتیجه بازی موثر است و می‌توان گفت: هیچ رشته‌ای از این موضوع مبرا نیست.

مشکل داوری در بازی‌های آسیایی جاکارتا وجود داشت

آشوری تصریح کرد: در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ مشکل داوری وجود داشت و اگر قضاوت‌های بهتری صورت می‌گرفت مدال‌های خوش رنگ تری نصیب ملی پوشان کشورمان می‌شد.

داوران روی یک وزن یا یک ورزشکار خاص حساسیتی ندارند

دبیر فدراسیون کشورمان درباره اینکه در این بازی‌های نیز در وزن امیر مهدی زاده بازهم شاهد ناداوری بودیم گفت: داوران روی یک وزن خاص یا یک ورزشکار خاص حساسیتی ندارند و اینکه امیر مهدی زاده با سخت گیری داوران مواجه شده است دلیل و علت خاصی ندارد و امیدوارم در رقابت‌های پیش رو تمام ملی پوشان ما بدون تاثیر تصمیم داوری روی تاتامی مبارزه کنند و پیروز شوند.

نگاه فدراسیون کاراته به المپیک ۲۰۲۰ توکیو است

او ادامه داد: نگاه ما به المپیک ۲۰۲۰ توکیو و موفقیت در این رقابت‌ها است تا در نخستین حضور کاراته بتوانیم مدال‌های خوش رنگی را بدست آوریم. تمام تلاش فدراسیون بسترسازی برای حضور قدرتمندانه ملی پوشان در رقابت‌های جهانی و لیگ جهانی کاراته وان است.

قدرت کاراته ایران را به رُخ جهان می‌کشیم

آشوری بیان کرد: رقابت جهانی اسپانیا ضریب ۱۲ دارد که می‌تواند نقش بسزایی در افزایش رنکینگ ملی پوشان داشته باشد و به منظور حضور موفق در این مسابقات از روز یکشنبه ۱۸ شهریور اردو‌های تیم ملی آغاز می‌شود تا بتوانیم قدرت کاراته ایران را به رخ جهان بکشیم و قهرمانی در این رقابت‌ها آغازی برای موفقیت در المپیک توکیو باشد.


بیشتر بخوانید:کارنامه درخشان کاراته کا‌های ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا

پاداش مدال آوران کاراته پرداخت شد

باقری: کاراته ایران از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابت‌های جهانی است


انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر