کد خبر: ۶۶۵۹۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷

حضور تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در جام مدوید در کشور بلاروس با توجه به مشکلات مالی منتفی شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به اینکه برای اعزام هریک از تیم های منتخب و یا ملی کشتی ایران به مسابقات بین المللی در بودجه مصوب فدراسیون، اعتبار مشخصی پیش بینی شده است،متاسفانه بدلیل مشکلات مالی و هزینه های چند برابری خرید بلیط، فدراسیون‌ کشتی را به ناچار و ‌برخلاف برنامه ها و مصلحت های فنی مجبور به اتخاذ سیاست انقباضی جدیدی کرده است.

بر این اساس، به منظور تامین منابع مالی هریک از اعزام های اصلی به مسابقات جهانی، ضرورت دارد چند اعزام تدارکاتی و ‌یا بعضاً برخی از از اعزام های اصلی دیگر نیز منتفی شود. از اینرو اعزام تیم منتخب کشتی آزاد ایران به مسابقات بین المللی جام مدوید که به عنوان آخرین مسابقه تدارکاتی و ارزیابی برای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران پیش از حضور در مسابقات جهانی مجارستان از سوی شورای فنی کشتی آزاد در نظر گرفته شده بود، منتفی شد.

گفتنی است با توجه به شرایط بوجود آمده، نفرات مدنظر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های پیش رو، بر اساس عملکرد فنی کشتی گیران در طول تمرینات، کارنامه خارجی ایشان و توان روانی و قدرت جنگندگی آن ها در مسابقه با نفرات شاخص جهان در وزن خود، و در مجموع میزان بهره مندی از کلاس جهانی مورد ارزیابی کادر فنی و شورای فنی قرار می گیرند.

همچنین برای آماده سازی نفرات جوان و یا با تجربه ای که نیاز به حضور در میدان تدارکاتی دارند، به ناچار از طریق تدابیر کادر فنی در شرایط مشابه مسابقه ای درون اردویی و یا حضور در سایر مسابقات داخلی - ملی موجود، در محدوده زمانی باقی مانده تا مسابقات جهانی استفاده خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

بذری طلایی شد/معرفی نفرات برتر پنج وزن نخست

آزادکاران بدون "رضا یزدانی" راهی سردترین شهر جهان شدند/سفر کمیل قاسمی به یاکوتسک


انتهای پیام/

حضور تیم ملی کشتی آزاد به جام مدوید منتفی شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر