کد خبر: ۶۶۵۹۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
پیام ولایتی به گردهمایی مدیران گروه‌های معارف اسلامی:

ولایتی در پیامی به گردهمایی اعضای هیأت علمی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه آزاد گفت: تبیین عالمانه تعالیم اسلام ناب به نسل جوان دانشگاهی توفیقی بی‌بدیل است.

تبیین عالمانه تعالیم اسلام ناب به نسل جوان دانشگاهی توفیقی بی‌بدیل استبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی به سومین گردهمایی اعضای هیأت علمی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در واحد یادگار امام (ره) دانشگاه آزاد اسلامی پیامی را صادر کرد.

در این پیام آمده است: سومین گردهمایی سراسری مدیران و اعضای محترم هیأت علمی گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در طلیعه سال تحصیلی جدید، فرصت ارزشمندی است تا تلاشگران این عرصه خطیر با تبادل تجارب مؤثر و کسب آگاهی‌ها و آمادگی‌های لازم، بانشاط، سرزندگی و انگیزه‌ای مضاعف به تبیین خالصانه آموزه‌های انسان‌ساز اسلام ناب محمدی (ص) و معارف انقلاب اسلامی همت گمارند.

بی‌گمان توفیق بزرگ تبلیغ دین و تبیین عالمانه و متقن تعالیم و آموزه‌های حیات‌بخش اسلام ناب و انقلاب اسلامی به نسل جوان دانشگاهی توفیق بی‌بدیلی است که اکنون به برکت مجاهدت‌های خالصانه مجاهدان راه حق در طول تاریخ و خون پاک شهیدان والامقام و رهبری‌های پیامبرگونه حضرت امام خمینی (قدس سره) و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نصیب جمع حاضر شده است. شکرگزاری به پیشگاه خداوند کریم بابت این توفیق بزرگ، آنگاه به انجام می‌رسد که قدر این فرصت گران‌سنگ به درستی شناخته شود و همگان خود را متعهد به انجام صحیح و دقیق آن بدانند و در این راه همه همت و توان خود را به‌کار گیرند.

اینجانب به‌عنوان خدمتگزار کوچک دانشگاه آزاد اسلامی، با وقوف کامل بر اهمیت و ارزش والای آموزش معارف ناب اسلامی به نسل جوان فرهیخته دانشگاهی که در حقیقت خادمان و مدیران و مسئولان آینده نظام جمهوری اسلامی هستند، بر همت، مسئولیت‌شناسی و خدمت خالصانه جمع حاضر و همه معلمان و استادان این عرصه درود می‌فرستم و توفیق روزافزون همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

بر خود فرض می‌دانم از همه دست‌اندرکاران این نشست بزرگ به‌دلیل درک صحیح اهمیت و ارزش بی‌بدیل آموزش معارف اسلام و انقلاب اسلامی در دانشگاه و تأثیر آن بر ترویج و توسعه فرهنگ اسلامی و ایرانی در جامعه، صمیمانه سپاسگزاری کنم.

لازم به ذکر است سومین گردهمایی اعضای هیأت علمی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه در محل واحد یادگار امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی از صبح امروز آغاز شده‌است.

انتهای پیام/

پیام علی اکبر ولایتی به گردهمایی مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه آزاد 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر