کد خبر: ۶۶۵۹۸۶۹
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
معاون استاندار اردبیل؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و دانشگاه استانبول برای انتقال تجارت، دانش و فن آوری در زمینه پزشکی آبدرمانی خبر داد.

بهروز ندایی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اظهار داشت: توسعه کیفی آبگرم های معدنی از تاکیدات استاندار اردبیل بوده و این تفاهم نامه بعد از انجام مذاکرات مقدماتی و بازدید طرفین از امکانات هم در استان اردبیل و استانبول به ثمر رسید.

وی جذب بیشتر گردشگران داخلی و خارجی، افزایش مدت اقامت گردشگران در استان، گسترش گردشگری درمانی و کمک به تحقق بهتر برنامه زمستان بیدار را از اهداف این تفاهم نامه برشمرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بازدید از امکانات دانشگاه و مجتمع آبگرم درمانی استانبول و تجهیزات و فنآوری های بکار رفته در این مجتمع ها را از برنامه های سفر هیئت اردبیلی به استانبول بیان نمود.

ندایی با اشاره به ایجاد اولین دانشکده آبدرمانی کشور در سرعین افزود: با استفاده از تجربیات بین المللی و انتقال فنآوری های به روز جهانی و استفاده از توان و تخصص بالای جوانان مستعد و توانمند داخلی؛ همه تلاش خود را بکار گرفته ایم تا با ایجاد تحول در کیفیت خدمات آب های گرم معدنی، شاهد بهره مندی بهتر و بیشتر شهروندان عزیز استان از این ثروت ارزشمند خدادادی باشیم.

انتهای پیام/ح

ایجاد اولین دانشکده آبدرمانی کشور در سرعین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر