کد خبر: ۶۶۶۲۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۷
مشت محکم سپاه پاسداران بر دهان تروریست‌های به اصطلاح دموکرات‌؛

 

انهدام مقر گروهک‌های تروریستی توسط موشک‌های سپاه پاسداران، نمایش نفوذ و اقتدار هرچه تمام ایران در منطقه بود.

به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در روزهای گذشته فضای مجازی پر شد از اخبار و تصاویر پرتاب موشک‌هایی که در آسمان شمال غرب کشورمان به پرواز درآمدند. موشک‌های کوتاه برد سپاه پاسداران که در یک نشانه گیری بسیار دقیق، مقر گروهک‌های تروریستی را هدف گرفته و تعدادی از آن‌ها را به هلاکت رساندند، همان‌هایی که گرد هم آمده بودند تا در راستای براندازی و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند، تلاشی که 40 سالی می شود که نتیجه نداده است. تروریست‌ها که با به شهادت رساندن مرزبانان کشورمان هم به اهداف شوم خود نرسیدند، این بار هم با اقدام نیرو‌های سپاه پاسداران، اقدامات تروریستی‌شان در نطفه خفه شد.

گروهک‌های ضد انقلاب شمال غرب کشور از جمله کومله، دموکرات و پژاک از همان روزهای نخست انقلاب اسلامی اقداماتی برای براندازی این نظام مردمی داشتند که در جریان آنها افراد بی گناه زیادی به شهادت رسیدند، جنایات هولناک گروهک تروریستی کومله که تحلیلگران آن را داعشی دیگر نامیده‌اند بر هیچ کس پوشیده نیست، بریدن سر و قربانی کردن پاسداران و بسیجی ‌ها پیش پای نوعروسانشان، کباب کردن مردم بی‌گناه در آتش‌های افروخته، کندن پوست و کشیدن ناخن تنها بخش کوچکی از وحشی‌گری های این گروهک تروریستی است.

پشت پرده حملات موشکی سپاه به مواضع تروریستها

ماجرای  قتل دختر 16 ساله‌ای به نام« ناهید فاتحی‌کرجو» که حاضر نشد به امام خمینی اهانت کند، دل هر انسانی را به درد می‌آورد. آنها در نهایت بی رحمی دختر نوجوان کرد را به فجیع ترین شیوه سلاخی کردند. موهایش را تراشیده، ناخن هایش را کشیدند و او را آنقدر شکنجه کردند که جان نحیفش تاب نیاورد و به خیل شهدای بی‌گناه دیگری که به دست این گروهک تروریستی شهید شدند، پیوست.

یکی زدند، ده تا خوردند!

جنایات این گروهک های تروریستی ، آنقدر ادامه یافت  تا اینکه سپاه پاسداران با صراحت اعلام کرد که انتقام کسانی که بی‌گناه خونشان به زمین ریخته شده را خواهد گرفت. حملات موشکی چند روز گذشته در واقع پاسخی کوبنده‌ به تروریست‌ها و حامیان آنها به‌ویژه آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی در خصوص اقتدار جمهوری اسلامی در دفاع از امنیت ملی و تامین استقلال کشورمان بود، همچنین به همه نشان داد که سپاه پاسداران در پاسخ به تجاوزها و شرارت‌ها ملاحظه هیچ کس را نخواهد کرد و با احدی تعارف ندارد.

تصاویر ارسالی از محل برخورد موشک ها نشان می داد که موشک های فاتح 110، فقط و فقط ساختمان اداری حزب تروریستی را هدف قرار دادند و تلفات فقط شامل کادر رسمی حزب دمکرات و شورای رهبری آنها بوده و مظلوم نمایی تروریست ها مبنی بر کشته شدن مردم عادی تنها یک  مظلوم نمایی بوده است. در این عملیات، پهپادهای رزمی - شناسایی نیروی زمینی سپاه پاسداران تمام عملیات را تحت رصد داشته‌اند و به طور زنده تصاویر اصابت موشک‌ها به اهداف را از بالای سر اهداف، برای مرکز فرماندهی ارسال کردند که این موضوع گواه آن است که سپاه پاسداران همیشه و در مواقع لزوم در همه جا هست.

مشت محکم سپاه پاسداران بر دهان تروریست‌های به اصطلاح دموکرات‌

ضربه‌ای که به گروهک‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی وارد شد، بسیار کاری بود و درست زمانی این ضربه را دریافت کردند که درصدد طراحی عملیات خشونت بار جدیدی علیه ایران بودند. آن‌ها (تروریست‌ها) جلسه‌ای را با حضور سران خود از نقاط مختلف تشکیل دادند تا سرفصل جدیدی از تحرکات جنایت‌بارشان در ایران را آغاز کنند و در همین راستا هم به دنبال  برنامه‌ریزی، تقسیم کار و طراحی برای اجرای عملیات جدید در برخی استان‌های ما بودند.

در حین برگزاری چنین جلسه‌ای بود که این گروه تروریستی ضربه متهورانه و شجاعانه سپاه را دریافت کرد. ماهیت این گروه‌ها کاملا وابسته بوده و  در حال حاضر با غربی‌ها همکاری می‌کنند، در گذشته هم برنامه‌هایی را اجرا می‌کردند که همسو با منافع آمریکا و غربی‌ها بود و حالا بیش از گذشته برای  تحقق اهداف  ریاض در منطقه و پیاده کردن برنامه‌ های بن سلمان  تلاش می کنند.

جعفر قناد باشی کارشناس مسائل غرب آسیا معتقد است عملکرد این گروهک‌ها به شکل مزدورانه است، چرا که اگر گروهی درصدد دستیابی به اهداف سیاسی باشند از طریق کشتار ورود نمی‌کند، در چنین شرایطی که آنها اقدام به جنایت می کنند، دست ایران هم برای فعالیت‌های سیاسی علیه تروریست ها باز است.

مشت محکم سپاه پاسداران بر دهان تروریست‌های به اصطلاح دموکرات‌

کویه، دروازه ورود به جهنم

این روند کشتاری که تروریست‌ها در پیش گرفته‌اند، به خوبی نشان می‌دهد که سیاست‌های آنها در راستای عملیات تخریبی است، آنها تلاش می‌کنند افراد را با شعارهای مثبت فریب داده و به عضویت خود درآورند، اما  عملا تنها مرتکب جرم و جنایت می‌شوند، جنایت‌های کوری که نمی‌توان از آن خواسته‌های سیاسی را مطالبه کرد. عمده تسلیحات و بودجه‌ای که برای جذب افراد در اختیار گروه های تروریستی قرار می گیرد، بوسیله همان دلارهایی تامین می شود که توسط دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به آنها داده شده است. چنین ماهیت جنایتکارانه ای، در هر کجای دنیا که باشد با خشم دولت ها مواجه خواهد می شود، زیرا سرکوب تروریست ها در جوامع بین‌الملل مشروع و به جاست.

قرار بود عملیات گروه‌های تروریستی اخیر هم مخفیانه و به صورت سِری برگزار شود، اما نیروهای سپاه توانستند لانه زنبور را شناسایی کرده و مورد هدف قرار دهند، درست زمانی که سران گروهک در حال برنامه ریزی برای اجرایی کردن توطئه جدیدشان بودند، پاسداران انقلاب که فرصت زیادی برای انجام عملیات موشکی هم نداشتند به‌ویژه آنکه باید از قبل، مختصات، تعداد آتش بار‌ها و موشک‌های در نظر گرفته شده آماده پرتاب می‌شد و این بدین معناست که تمرکز نیروها برای داشتن سرعت عمل خارق العاده  جهت لو نرفتن عملیات، محدود  به چند روز نبوده و آن‌ها در هر زمان چنین شرایطی را برای پاسخگویی به تروریست ها، تدارک دیده بودند.

پشت پرده حملات موشکی سپاه به مواضع تروریستها

حواسِ جمع ریاض و تل‌اویو

ناگفته نماند که حملات موشکی اخیر سپاه پاسداران  با واکنش های داخلی و خارجی بسیاری مواجه بود؛ روزنامه اسرائیلی جروزالم‌پست در گزارشی در واکنش به این حمله نوشت: حمله موشکی ایران، حاوی پیامی روشن برای واشنگتن، ریاض و تل‌آویو بود. ایران با این حمله که در روز روشن انجام شد، نشان داد که هر کاری که بخواهد می‌تواند نه تنها در عراق بلکه در کل منطقه انجام دهد. جروزالم‌پست همچنین عملیات موشکی سپاه علیه تروریست‌های حزب دموکرات کردستان را نوعی "قدرت‌نمایی در مواجهه با تحریم‌های آمریکا" توصیف کرده است.

علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی هم در نشستی،  اذعان کرد: دوران بزن در رو در عرصه جهانی پایان یافته و هر اقدام خصمانه علیه کشور را در هر عرصه ای پاسخ ده برابری می دهیم. جواب موشکی اخیر به اقدامات ناامن ساز یک گروهک تروریستی در منطقه رویکردی است که در پاسخ به هرگونه تهدیدی اعمال خواهد شد.

همانگونه که گفته شد حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌های حزب دموکرات کردستان (ح‌د‌ک) بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه و جهان داشت، زیرا تمام موشک‌های شلیک‌شده توسط سپاه به مواضع تروریست‌ها  اصابت کرده و عملیات انتقام از تروریست‌ها کاملاً موفقیت‌آمیز برگزار شد و این موفقیت همه جهان را انگشت به دهان گذاشت.

این عملیات موشکی پاسخی فراتر از حد انتظار برای همه بود و به تروریست ها پیام داد که کوچک ترین تعرض به مرزهای ایران با پاسخ های بسیار کوبنده ای مواجه خواهد شد، پاسخی از نوع موشک که حالا هم داعش مزه آن را چشیده هم دموکرات های تروریست.

مشت محکم سپاه پاسداران بر دهان تروریست‌های به اصطلاح دموکرات‌

هنوز هم قدرت نخست منطقه هستیم

اوایل خرداد ماه سال گذشته بود که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با سفر به ریاض بساط شنبه بازار تسلیحاتی خود را پهن و قرارداد ۱۱۰ میلیارد دلاری فروش سلاح به عربستان را امضا کرد، به نوعی که عربستان با مانور رسانه ای، خود را صاحب قدرت نظامی در آینده منطقه معرفی نمود، اما شلیک موشک های ایرانی به دیرالزور و کویه و اصابت آن ها به اهداف مورد نظر پاسخ روشن و قاطعی برای سعودی ها و صهیونیست ها داشت، چرا که سلاح های ریاض وارداتی است و به دلیل عدم آشنایی نظامیان آل سعود با آن ها، غالبا بی استفاده می مانند، اما ایران با توانمندی های بومی و داخلی به این قدرت رسیده است. 

ترامپ با تحریم جدید به دنبال تهدید ایران بود تا به نوعی تهران را از فعالیت های موشکی خود باز بدارد و برجام موشکی را نیز به ثمر برساند و شاید بعد از به ثمر رساندن آن، بازهم زیر همه چیز بزند. شلیک موشک های ایرانی به سمت تروریست ها این پیام را به کاخ سفید داد که ایران در  برابر تهدید، منفعل نیست و آن را قاطعانه پاسخ می دهد. 

اشراف اطلاعاتی کشورمان در همه زمینه ها موضوع جالبی است که همه دشمنان از آن تعجب کرده اند. ایران نشان داده که در هر زمینه ای که بخواهد می تواند اطلاعات داشته باشد، مثلا در قضیه انتقام از داعش ، همه می دانستند که پایتخت داعش در رقه سوریه است و همه فرماندهای تکفیری آنجا هستند، نه دیرالزور، اما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عملیات های اطلاعاتی دانست که لانه زنبور در کجاست و فرماندهان در شب عملیات کجا هستند و همان جا را با خاک یکسان کرد. اشراف اطلاعاتی کشورمان به همین جا ختم نمی شود، جمهوری اسلامی ایران کشوری است که تروریستی به نام عبدالمالک ریگی را  روی هوا دستگیر می کند.

حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌ها پاسخ کوبنده‌ای بود به تمام یاوه‌گویی‌ها و تهدیدات آنهایی که همواره اقتدار و توان موشکی جمهوری اسلامی ایران را به سخره گرفتند و تلاش داشتند با تخریب وجهه سپاه پاسداران، ایران را کشوری ضعیف و متزلزل در منطقه و جامعه جهانی نشان دهند و در مقابل سپاه گزینه‌های روی میزشان را در خانه‌شان و درست در سری ترین مکان هدف گرفت و بار دیگر آنها را در بهت و ناباوری گذاشت.

در نهایت حامیان این گروهک های تروریستی نتوانستند به سکوت خود در برابر مورد هدف قرار گرفتن مواضع تروریست ها ادامه دهند و امروز مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توییری حمله موشکی اخیر ایران را مورد اشاره قرار داده و به آن اعتراض کرد، اعتراضی که هیچ گاه در برابر کشتار و جنایات تروریست ها مشاهده نشد. جمهوری اسلامی ایران با حمله موشکی به داعش و تروریست های به اصطلاح دموکرات  ضمن اثبات توانمندی موشکی خود نشان داد که در برابر تهدید های دشمن دست بسته نخواهد بود و در صورت نیاز عملیات های غافلگیرانه ای خواهد داشت و با احدی شوخی ندارد. نظام ایرن ثابت کرد که برعکس آمریکا که سال هاست گزینه های خود را روی میز کذاشته، نه تنها گزینه روی میز ندارد، بلکه گزینه های خود را در میدان عمل به رخ می کشد.

انتهای پیام/

مهدیا جوهرپور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۴۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
به هیچ عنوان مذاکره موشکی نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
متاسفانه مثل اینکه فرانوش کردن کی جان فشانی کرد ومرد میدان واقعی دلاوران سپاه بودن که فرشته نجاتشون شدن وان منطقه را از نابودی و بدتراز ان.....نجات دادن.حالا از اونجا برای ایران نقشه میکشن نادانها.بنازم به دلاورمردان سپاه عزیز.چشم دشمنانش کور باد
saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
این کار سپاه رو تحسین میکنم چون اینا یه مشت تروریست هستن.
محمدباقر رجبی
|
France
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درودخدا برسپاه پاسداران انقلاب اسلامی که چنین کوبنده جواب دشمنان قسم خورده این ملت رومیدهد دستان روب گرمی میفشاریم وب همه ای شما خداقوت میگویم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
بنظرم فقط سپاه هست که کارشودرست انحام میده خداحفظشون کنه که مایه امنیت واقتدارایرانند....
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اگر یکی شون را زنده دستگیر کنید .از ترس مرگ .همه چیز را میگه .که جیره خوار و مزدور کدام کشورند .کارشون ادم کشی بنام ازادی است .درست مثل رفق شان د. ا. عش .هر دو از یک قمارند .چطور به دیدن خدا میروید .با چه رویی .
شما ها پست تر از حیوان عمل میکنید .دیگه هیچ کس به شما ها اعتماد نمیکند .که به اسم ازادی .اونها را بکشی و عکس بگیری و بعد بهت حقوق بدهند .چرا کشتید تا کشته شوید .لعنت خدا بر شما ها باد .ای فتنه ها .مزدوران استعمار .ای عروسک های خیمه شب بازی .ای مترسک ها .هم این دینا را باختید .هم اخرت را
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اینها را شستشوی معزی داده اند .که سر بریدن برایشان خیلی راحت است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
سلام و درود خدا بر دلاورمردان ایران اسلامی
مصمم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
ما به همة نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی مون اعم از ارتش قهرمان و سپاه جان برکف و نیروی انتظامی و نیروهای اطلاعاتی افتخار می کنیم و هر کدام از آنها در جای خود عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند توطئه های دشمنان ملت ایران را خنثی کنند و ضربه به دشمنان ملت ایران نتیجه همبستگی و هماهنگی همه مدافعان امنیت کشور است و ما به وجود همة آنها افتخار می کنیم و دست همة کسانی را که مقر ضد انقلاب را در عمق خاک عراق و اقلیم کردستان منهدم کردند می بوسیم .
مصمم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
ما به همة نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی مون اعم از ارتش قهرمان و سپاه جان برکف و نیروی انتظامی و نیروهای اطلاعاتی افتخار می کنیم و هر کدام از آنها در جای خود عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند توطئه های دشمنان ملت ایران را خنثی کنند و ضربه به دشمنان ملت ایران نتیجه همبستگی و هماهنگی همه مدافعان امنیت کشور است و ما به وجود همة آنها افتخار می کنیم و دست همة کسانی را که مقر ضد انقلاب را در عمق خاک عراق و اقلیم کردستان منهدم کردند می بوسیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درود به غیرت و شرفتان ای مدافعان حرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درود به غیرت و شرفتان ای مدافعان حرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
مرگ بر داعش و داعشیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
مرگ بر اسراییل مرگ بر آمریکا مرگ بر آل سعود
Allianz
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
دمتون گرم
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
دورود سلامتی بر رهبر عزیز دورودبر سپاه عزیز ای سپاه عزیز هر کجا که تروریست را احساس کردین بزنید باموشکهای خوشگل دمتون گرم ای سپاه ماشالله ای کاش دوتا موشک هم میزدند تو سر این ربع پهلوی جنازه نحسش مرگ بر ربع پهلوی مرگ بر آمریکا هزاران دورود بر رژیم ایران اسلامی عزیزم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درود بر سپاه عزیز. کاش مقر مفسدان اقتصادی را هم منهدم میکردین که خون ملت رو تو شیشه کردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درود بر سپاه عزیز. کاش مقر مفسدان اقتصادی را هم منهدم میکردین که خون ملت رو تو شیشه کردن.
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
انشالا راهتان ادامه راه مهدی عج باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
مرگ بر داعش و داعشیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
کدوم داعشی منفی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
ماشاالله به همت و قوت سپاه اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درود بر سپاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
زنده باشند برو بچه های سپاه ، دورود به شجاعتتان
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
خدارو شکر که از نعمت امنت برخورداریم
حفظ این امنیت در گرو پشتیبانی همه جانبه از رهبر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
یا حسین خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
لعنت خدا بر تمام تروریست های ناخلف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
لعنت خدا بر تمام تروریست های ناخلف
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
با سلام و تشکر از سپاه مقتدر ایران من یک کورد کرمانشاهی هستم و روزهای جنگ تحمیلی و موشک باران و بمبارانهای عراق و عملیاتهای تروریستی این گرو هکهای خائن هم به ایران هم به ملت کورد را به خاطر دارم و به درستی میدانم که تمامی این گروهکها ماموران آمریکا و اسرائیل و آل سعود هستند و چشم امنیت این آب و خاک را ندارند به همین دلیل هر از چند گاهی دست به اقدام میزنند ولی با این عملیات آخر آگر عقل داشته باشند باید فهمیده باشند که به قول مقام معضم رهبری اگر یکی بزنند ده تا میخورند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
مرگ بر تروریست های خائن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
ایران با همکاری همه جانبه با ترکیه باید ریشه این تروریست ها رو از جمله پ.پ.ک و پژاک و کومله و ... که تماما در اقلیم کردستان عراق سازماندهی و تقویت میشن رو خشک کنند.اقلیمی که محل اسکان گروه های کرد تروریستی هست باید از این گروه ها که از داعش وحشی تر هستن پاک شوند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
عالی برادر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
لعنت به پژاک, لعنت به پ.پ.ک, لعنت به کومله, لعنت به دمکرات... لعنت به تمام تروریست ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
من معلم هستم وفهمیدم که اسراییل چقدر خوب درسش را گرفت و به بابا و مامانش هم تحویل داد لامذهب تا میگی ف میفهمد.
نادریان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
باسلام.
نهادی مثل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی انقلابی با مدیریت انقلابی و زیر نظر رهبر عزیزتر از جانمان است که با دست خالی به تکنولوژی هایی دست یافته که جهان را متحیر کرده, آنوقت بعضی از نهادها با مدیران غربزده ابتدایی ترین کالاها را هم نمی توانند تولید کنند و جهت رفاه دوستان غربیشان واردات انجام میدن.
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
احسنت
دومان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
لعنت به تمام تروریست ها
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
فان حزب الله هم الغالبون درود برسپاه پاسداران انقلابی
هموطن تحت فشار اقتصادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
هزارا درود بر متخصصان دفاعی میهن
ای کاش درخصوص برخورد با گروهک های تروریستی اقتصادی که زندگی را برای مردم غیر قابل تحمل کرده و هر روز بین مردم و حکومت فاصله می اندازد هم اقدامات عملی و ملموس صورت گیرد
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
درود بر سپاه مقتدر
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
فان حزب الله هم الغالبون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
عالی برادر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر