کد خبر: ۶۶۶۴۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵

درگیری فیزیکی 70 دانش آموز با یکدیگر صحنه ای وحشتناک را در یکی از خیابان های انگلیس رقم زد.

درگیری فیزیکی شدید دانش آموزان در خیابان! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درگیری فیزیکی تعدادی دانش آموز در یکی از خیابان های این کشور صحنه ای وحشتناک را رقم زد. در این درگیری حدود 70 دانش آموز حضور داشتند که با مشت و لگد در پیاده رو به جان یکدیگر افتادند. این حادثه در ساعت 5.30 دقیقه بعدظهر روز گذشته 11 سپتامبر و در یکی از خیابان های منطقه "اوکسبریج" در غرب لندن رخ داد. پلیس انگلیس با محاصره این منطقه از همه طرفین درگیری خواست تا در محل حادثه حضور داشته باشند. پلیس با هشدار به طرفین درگیری در خصوص ترک محل درگیری اعلام کرد در صورت اقدام به ترک محل بعدا در مورد بازداشت آنها اقدام خواهد کرد.

در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است این دانش آموزان را در حالی که به شدت با یکدیگر درگیر شده اند و در حال ضرب و شتم یکدیگر هستند نشان می دهد. ظاهرا دو دختر دانش اموز در مرکز این درگیری بوده اند که موجب شعله ور شدن بیشتر این درگیری دسته جمعی شده اند. یک شاهد عینی که تلاش می کرد مانع ادامه درگیری شود نیز به شدت توسط دانش آموزان مورد ضرب و شتم قرار گرفت. یکی از شاهدان عینی در این باره گفت : " من در حال عبور از خیابان بودم که ناگهان این درگیری در نزدیکی یک باکس تلفن آغاز شد. آنها به شدت با یکدیگر درگیر شده بودند و تلاش شاهدان عینی برای جداکردن آنها بی نتیجه ماند."

پلیس محلی لندن با انتشار یک توئیت در توئیتر گفت : " به ما خبر داده شد که گروهی از جوانان در یکی از خیابان ها با یکدیگر درگیر شده اند. پس از حضور در محل حادثه حدود 70 جوان بصورت فیزیکی با یکدیگر درگیر بودند." بنا به اعلام پلیس در این حادثه به هیچ یک از طرفین درگیری آسیبی وارد نشد. "

انتهای پیام/

درگیری فیزیکی دانش آموزان انگلیسی در خیابان خبرساز شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر