کد خبر: ۶۶۶۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱

یک زن موتورسوار چینی پس از تصادف با یک کامیون بطور معجزه آسایی زنده ماند.

نجات معجزه آسای زن موتورسوار پس از تصادف با کامیون + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرار معجزه آسای از مرگ یک موتورسوار زن را در یکی از خیابان های چین به تصویر می کشد. در این حادثه این زن که توسط یک کامیون زیر گرفته شده بود بطور معجزه آسایی از مرگ گریخت. در ویدئویی که در توئیتر منتشر شده است لحظه وقوع این حادثه را نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده می شود هنگامی که این زن موتورسوار در حال گردش به راست خیابان بود توسط یک راننده کامیون که در این هنگام در همین مسیر و به سمت راست خیابان گردش کرده بود زیر گرفته می شود. در ادامه ویدئو پس از عبور کامیون از روی موتور، لحظاتی بعد این موتورسوار در حالی که دچار هیچ آسیبی نشده است از زمین بلند می شود. بنا به گزارش رسانه های چین در این حادثه به این زن هیچ آسیبی وارد نشد. این حادثه در منطقه " مائومینگ" واقع در استان گوانگ دونگ چین رخ داد.

چند روز پیش نیز در یک تصادف رانندگی مشابه در تایوان دو کودک بطور معجزه آسایی جان سالم بدر برده بودند. در این حادثه که در یکی از اتوبان های این کشور رخ داد این دو کودک که در لحظه تصادف در عقب خودرو نشسته بودند و کمربند ایمنی نبسته بودند با وجود پرتاب به داخل اتوبان زنده ماندند. در ویدئوی منتشر شده پس از برخورد شدید یک خودروی سفید رنگ که این دو کودک در آن حضور داشتند با عقب یک خودروی سالون نقره ای رنگ یکی از آنها که یک پسر 11 ساله و دیگری خواهر خردسال او بود به داخل اتوبان پرت شدند. این حادثه در اثر سرعت غیرمجاز پدر این دو کودک حین رانندگی و از دست دادن کنترل خودرو رخ داد.

انتهای پیام/

زنده ماندن زن موتورسوار پس از تصادف با کامیون

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر