کد خبر: ۶۶۶۸۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
مدیر موسسه توسعه اقتصادی قصرشیرین مطرح کرد؛

مدیر موسسه توسعه اقتصادی قصرشیرین گفت: باید برآورد جدیدی از آب و برق مورد نیاز برای منطقه آزاد تجاری قصرشیرین انجام شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حبیب دباغ مدیر موسسه توسعه اقتصادی قصرشیرین   با اشاره به اینکه هم اکنون در منطقه ویژه اقتصادی قصرشیرین آب و برق کافی برای تامین نیاز کوتاه مدت واحدها وجود دارد،گفت: با تبدیل شدن این محدوده به منطقه آزاد تجاری نیاز آب و برق آن بسیار گسترده‌تر از قبل خواهد بود و باید برآورد جدیدی برای میزان آب و برق مورد نیاز صورت گیرد.

وی یکی از راه‌های تامین آب مطمئن برای منطقه آزاد تجاری قصرشیرین را از محل سد "تنگ حمام" دانست که در صورت تامین اعتبار لازم این خط انتقال انجام خواهد شد تامین گاز برای منطقه هنوز شروع نشده و باید برآور نیاز گاز منطقه آزاد تجاری قصرشیرین انجام شود.

به گفته دباغ وسعت منطقه آزاد تجاری(7200 هکتار) حدود 4.5 برابر منطقه ویژه اقتصادی است و از همین رو زیرساخت‌ها و حجم کاری که باید صورت گیرد بیشتر خواهد بود.

مدیر موسسه توسعه اقتصادی قصرشیرین مصالح ساختمانی، مواد غذایی، مواد پروتئینی و صنایع پایین دست پتروشیمی را از جمله مواردی دانست که پتانسیل خوبی برای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد تجاری قصرشیرین دارد.

انتهای پیام/ز

پتانسیل خوبی برای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد تجاری قصرشیرین دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر