کد خبر: ۶۶۶۸۳۱۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
با تذکر پیش از دستور میرلوحی؛

عضو شورای شهر تهران در تذکری به الویری گفت: رئیس شورای عالی استان‌ها اقدام گسترده‌ای را متناسب با موج تخریب شوراها انجام دهد.

رئیس شورای عالی استان‌ها کارت زرد گرفت/ حادثه بابل به منظور ضربه به جایگاه شوراها بودبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در هشتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در تذکر پیش از دستور خود به مرتضی الویری رئیس شورای استان‌ها اظهار کرد: این تذکر به خاطر اتفاقات اخیری است که به منظور تضعیف جایگاه شوراها انجام می‌دهد و شما باید نسبت به آن موضع‌گیری کنید.

وی تصریح کرد: اخیرا مدیر کل شهر و روستاهای کل تهران در مصاحبه‌ای گفته بود که 8 نفر از استان تهران دستگیر شدند و بعد هم ‌ سخنگوی وزارت کشور گزارشی از تخلفات دریافت شده شورای چهارم را اعلام کرد و در فاصله اندک حادثه بابل رقم می‌خورد تا ابزاری برای لطمه به جایگاه شورا شود.

میرلوحی تأکید کرد: شورای عالی استان‌ها باید اقدام گسترده‌ای را متناسب با موج تخریب و تضعیف شوراها انجام دهد، زیرا وجود چنین وضعیتی به منظور زیر سوال بردن جایگاه هیأت نظارت است.

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر