کد خبر: ۶۶۶۸۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از اعلام رای پرونده مدیر سابق تیم ملی پس از عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از حواشی که برای افشین پیروانی، مدیر سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس بوجود آمد و او از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با محرومیت ۵ ساله مواجه شد و سپس در کمیته استیناف به این رای اعتراض کرد تا بررسی‌های نهایی انجام شود، حالا خبر می رسد، مسئولان کمیته استیناف، تحقیقات درباره پرونده افشین پیروانی را به پایان بردند و تنها بررسی های نهایی برای اعلام حکم باقی مانده است.

گفتنی است، هنوز رای قطعی از سوی کمیته استیناف فدراسیون در پرونده افشین پیروانی اعلام نشده اما تا کنون بیشتر بررسی ها به اتمام رسیده و قرار است پس از تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی، در کمیته استیناف جلسه ای تشکیل و رای نهایی اتخاذ شود.

پس از ماجرایی که برای پیروانی بوجود آمد، کمیته استیناف از او، اعضای تیم ملی فوتبال و چند عضو حامی تیم ملی تحقیقاتی انجام داد و پس از ۹۰ درصد بررسی ها، قرار است رای پرونده تا ۱۰ روز دیگر و پس از تعطیلات تاسوعا و عاشورا اعلام شود.

بر همین اساس با مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفتگو کردیم و او در این باره بیان کرد: به دلیل مسائل اخلاقی و قولی که دادم، نمی توانم درباره جزئیات پرونده صحبت کنم اما اگر چندروز دیگر صبر کنید، ضرر نمی کنید و رای پرونده اعلام خواهد شد‌‌.

او افزود: رای پرونده افشین پیروانی تا نهایت ۹ - ۱۰ روز دیگر اعلام خواهد شد و دلیل بررسی ها و تحقیقات زیاد ما این است که آبروی افراد در میان است و باید با دقت پرونده را بررسی کنیم تا حق فردی ضایع نشود.

گفتنی است، چند روز پیش رسانه ها خبر از احتمال صدور رای پیروانی در این هفته داده بودند که دادرس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان این خبر را تکذیب کرد.


بیشتر بخوانید: 

محرومیت ۵ ساله افشین پیروانی کاهش می‌یابد؟

صالحی: تحقیقات درباره پرونده افشین پیروانی به اتمام رسید/ سه شنبه حکم می‌دهیم

زمان بررسی پرونده محرومیت افشین پیروانی مشخص شد


انتهای پیام/

اظهارات عضو کمیته استیناف درباره رای پرونده افشین پیروانی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر