کد خبر: ۶۶۶۸۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷

کتابخانه سیار در مناطق عشایری کهگیلویه وبویراحمد راه اندازی می شود.

راه‌اندازی کتابخانه سیار در مناطق عشایری استانبه گزارش  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاداسلامی کهگیلویه وبویراحمداز راه‌اندازی کتابخانه سیار در مناطق عشایری استان خبر داد و گفت:دومین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب برگزار می‌شود.
رضا خردمند افزود: با توجه به پیگیری‌های انجام شده با هدف توسعه و ترویج کتابخوانی 6 کانکس سیار کتابخوانی در مناطق عشایری استان راه اندازی می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه برای افزایش دانایی و آگاهی راهی جز مطالعه و کتابخوانی وجود ندارد ادامه داد: متولیان برگزاری دو جشنواره پایتخت کتاب ایران و جشنواره‌های روستاها و عشایر دوستدار کتاب در سطح ملی و استانی تعیین شده که امیدوارم دستگاه‌های اجرایی و متولیان امر برای برگزاری باشکوه این دو جشنواره و تحقق اهداف مورد نظر تلاش کنند.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: سال گذشته در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب در کشور موفق عمل کردیم که امیدواریم امسال نیز با حمایت دستگاه‌های متولی این موفقیت‌ها افزایش یابد.
خردمند با اشاره به برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد در حوزه کتاب بیان کرد: جشنواره ملی تقدیر از مروجان کتاب، جام باشگاه‌های کتابخوانی، انتخاب پایتخت کتاب ایران، جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب از برنامه‌های حوزه کتاب و کتابخوانی است.
وی افزود: 23 میلیارد به خرید و اهداء کتاب طی تفاهم نامه با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 13 میلیارد ریال به حمایت و خرید کتاب از مؤلفان استانی اختصاص یافت.

انتهای پیام/غ

ترویج کتابخوانی در مناطق عشایری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر